Skocz do zawartości

Jak się zakłada Kask integralny?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co Wy z tymi uszami? To nie można wcisnąć palca żeby poprawić? Jak nie to kask jest za mały.

No nie wiem. Imo jak się da palcem poprawić to za luźny, pomijam już że uszy się zawijają wyżej więc to trzebaby pół łapy wcisnąć. Ja robię tak że jak się zawiną to go podnoszę do góry i obniżam zwykle pomaga :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasikaj w wyściółkę to będzie lepszy poślizg i uszy sięnie zawiną ...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na uszy mongor już napisał - kawałek plasterka i przyklej do bańki - najlepiej jednym paskiem oba uszy z tyłu głowy. Lepsze niż kominiarka, bo w te temperatury nie dogrzewa, a i odklejanie plastra da dodatkową porcję rozrywki. A o podbródek się nie martw - w końcu do czegoś ta broda musi się nadać :)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a komfort jazdy nie spadnie?

 

Mnie tam pasuje , chociaż jak się spierdzę stojąc na światłach to tego bąka nie czuję bo mocz gorzej capi , polecam.......

 

 

W modelach z antyfogiem. :) mój adwokat przyśle ci fakturę za czyszczenie oplutego smartfona

 

Nie no szybki to chyba nie będzie zamykał bo gdzieś musi ten pet z avatara wystawać nie ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...