Skocz do zawartości

Nowa stara Africa Twin


RadekP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:-) po to są żeby je w miarę możliwości spełniać

 

 

:biggrin: :biggrin: :biggrin: właśnie nikt mnie z tym zakupem nie rozumię :banghead:

Od razu nikt. :)

To jest jeden z najlepszych motocykli w historii. Nie patrząc nawet na podział w kategoriach "tematycznych", chyba każdy kumaty powinien wiedzieć o co chodzi.

Jeśli ta faktycznie jest taka igieł nad igieły, to ja się nie dziwię wcale na widok ceny, tylko szczerze zazdroszczę. :)

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sorry, nawet mi nie drygnął :)

 

honda jest jak vtx -pełnia magi której zwykli śmiertelnicy nie czują.......

 

każda honda ma chyba ceny z dupy ?

nie wiem jak szosowce czy czopry ( ale też chyba są drogie bo lefty zawsze marzył o hondzie szadoł a mimo że miał chatę na wypasie stać go nie było ) ale offroady wszystkie mają ceny z dupy -xr 250 droga , xr 400 droga , xr600 droga , xr650l znośnie ale 650R dramat z cenami :D tanie są tylko mtx-y :D

 

te podwójne lampy są seksi ja swojego czasu polowałem na xrl250 baja( na rybkę do pracy itp ) o taką http://www.motorcyclespecs.co.za/Gallery/Honda%20XLR%20250R%20Baja.jpg ale co x czasu jest jedna sztuka na allegro i kosztuje 5-6 tys rupiec z 91 roku z połową motocykla do poprawki i nie mam narazie tyle kasy :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...