Skocz do zawartości

kawasaki klr 650 nie odpala chyba cos z paliwem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Śrubokręt odpuszcze bo troche mam cykora. Niby iskra jest nawet spoko nowa świeca założona, powinno byc ok.

A co do tej membrany to myslisz ze warto to kupic? U mnie taka jest sztywna i twarda. Ala dosyć niedawno wyczytalem ze ona jest potrzebna kiedy hamujemy silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec dzis bylem u fachowców i niestety ale kompresja. Powinno byc 9 a jest 4. prawdopodobnie wymiana tloka pewnie warto zrobic szlif. Co radzicie? Goscie w porządku i znaja sie cenowo tez nawet spoko, wstepnie wyliczylismy jakies 900 zlotych z tlokiem i z nowymi uszczelkami. Gdzie sam tlok ponad 600zlotych wiec chyba ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mają jeszcze pewnosci sam mowil ze to moze byc cos innego ale mowi ze trzeba zdjac gore i wtedy bedziemy wiedziec. Tyle że zawory byly ustawiane. Mechanik mowi ze moga to byc tez zle wytarte gniazda zaworów. Możemy tak gdybac, chlopy dadzą znac pewnie w poniedzialek i jak sie wyrobie w pracy to podjade tez zobaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Bylem dzisiaj i jednak kompresja bedzie prawdopodobnie dobra a autodekompresator juz pewnie wyrobiony. Panowie wszystko sprawdzili za to beda musieli mnie skasować a ja dalej jestem w lesie.

Co teraz?Kupic nowy walek wydechowy czy da się zreanimowac to cholerstwo? Kiedys czytalem ze ktos zaklepal wyrobione nity i chyba wymienil sprezynke ale teraz nie znajde tematu. Co radzicie, albo ma ktos moze taki walek na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kilka razy przemknęło mi przed oczyma to trzeba to w razie braku środków wywalić , coś tam uciąć i mieć nadzieje że przekręci bez dekompresatora . A jak masz kasę to nowy wałek .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez chcialem go wywalic ale mechanik mowi ze bez szans na odpalenie. Ale jak i tak mam kupic wałek to moge na próbę go wyciąć. i pewnie tak zrobie. Może jutro odbiore motor i jak nic nie wymysle to tak zrobie.

Bo chyba lepiej bedzie wyciac niz zaspawac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...