Skocz do zawartości

Czy sprzedawcy wprowadzają w błąd? Moto na A2.


Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzi na to, ze Polak nie dosc, ze nie potrafi czytac po polskiemu to jest zbyt malo inteligentny aby zrozumiec ! :icon_mrgreen:

 

Pisz, pisz, i nie zapomnij nas o tym poinformowac, co Ci odpisano.

 

Pomijam juz fakt, te WORD ma tyle do powiedzenia w temacie co ja o chinskiej gramatyce.

 

A wogole to nic tylko pogratulowac, ze po dwoch latach zaden inteligent nie wpadl na to, ze w przepisach jest " blad " :icon_mrgreen:

 

Jeden jedyny inteligent na to wpoadl :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ten przepis trzeba interpretować tak jak napisał KS, w pierwszej części jest mowa o mocy 35kW a w drugiej odwołanie się do dwukrotności mocy "takiego motocykla". "Takiego" czyli o mocy niewyższej niż 35kW. Zatem wychodzi o to, że moc pierwotna nie może być wyższa niż 70kW - tyle, że jakby tak było, to w ustawie powinno być napisane wprost "70kW" a nie jakieś pierdy niegramatyczne. Kto płaci za to formułowanie zdań naszym ustawodawcom? :)

 

Pozdr.

F.

KS, to moze swoj przepis, interpretowac ale w D. Tu nie chodzi o interpretacje ale o fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A medrcow zapytal bym sie, czy prawo polskie reguluje Kategorie do dolnej granicy czy tez moze do gornej dopuszczelnej ?

 

Bo jakos nie widze aby regulowalo dolna granice mocy, stosunku mocy do wagi czy tez inne.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo,

 

zadziwiasz mnie :icon_mrgreen:

 

Nie wiedzialem, ze do zatwierdzonego przez Sejm prawa / ustawy potrzebny jest wyrok :icon_mrgreen:

 

A jak nawet bedzie, to Taki mogor i tak bedzie go na Forum krytykowal, interpretowal czy twierdzil, ze Autor mial co innego na mysli. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo,

 

zadziwiasz mnie :icon_mrgreen:

 

Nie wiedzialem, ze do zatwierdzonego przez Sejm prawa / ustawy potrzebny jest wyrok :icon_mrgreen:

 

A jak nawet bedzie, to Taki mogor i tak bedzie go na Forum krytykowal, interpretowal czy twierdzil, ze Autor mial co innego na mysli. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Ks, ale ty ponoć mnie ignorujesz, to skąd wiesz co ja krytykuje? Hipokryzja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS - nie bardzo rozumiem co chciałeś wyrazić w swoich wypowiedziach w tym temacie?

Czy wg. Ciebie można, posiadając kat. A2 w Polsce jeździć Glajdusem czy Bandziorem 650 zdławionym do 25kW czy nie?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę musiał Cię zmartwić - to jest tylko Twoje zdanie

polskie przepisy jasno mówią, że nie można

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę musiał Cię zmartwić - to jest tylko Twoje zdaniepolskie przepisy jasno mówią, że nie można

Ze wzgledu na podwojna moc ?

 

Wybacz qle jestem 7nnego zdania.

 

podwojna m8c tyczy sie gornaj granicy 70 kW, jednosladami o mniejszym nominale zawsze wolno uzywac.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udowodnij :)

napisalem juz kilka postow nq ten temat, a z 7nnej manki, to moze Ty udowodnij, ze nie wolno.

 

Podane wytyczne maja na celu ograniczac w zwyz a nie w dol.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...