Skocz do zawartości

Kawasaki ER5, rok 97


Janusz_M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Motor gotowy do sezonu, a wg zapewnień mechanika nie ma w nim roboty na 2 lata (mogę podać nr do mechanika, który z nim robił).
Silnik w stanie idealnym! Odpala nawet bez ssania i to po dłuższym nieużywaniu. Ładnie się zbiera.
Zrobione:
- napęd (komplet)
- hamulce (przód i tył)
- gaźniki (czyszczenie i regulacja)
- wyczyszczony kranik
- wymieniony olej
- filtry
- świece
- lagi (kompletnie)
- nowa felga na tył
- opony zdatne na 2 sezony
- komplet owiewek
- stelaż i płyta pod kufer centralny
- wymieniona linka gazu i prędkościomierza
Na baku i owiewkach widoczne są ślady normalnego używania - zarysowania i odpryski.
Kiedy go kupiłem, dołożyłem: owiewki, nowe kierunkowskazy, wymieniłem lusterka (teraz coś nich widać, ale dołożę też te, które były), uchwyt dla pasażera, ciężarek przedni, stelaż pod kufer centralny, wymieniłem też kanapę, bo była uszkodzona. Trochę dopieściłem, wyczyściłem i pastowałem.
Kawasaki ER5 kupiłem w październiku 2014 roku. Czuję jednak nieodpartą potrzebę jazdy na czymś o większej mocy.
Odpowiadam na maile, smsy i raczej odbieram telefon (chyba, że jestem zajęty). Wyślij sms lub wiadomość olx, to oddzwonię.

 

http://olx.pl/oferta/kawasaki-er5-CID5-ID90gRB.html#25ca61c264;promoted

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko :blink: Nie dość że się najeździłeś od października... to jeszcze ten sprzęt wygląda, on nie wygląda. Mój brat sprzedał rocznik 2000 z kufrem,szybą, gmolami za 4 tyś, ale była wypieszczona. Ciesz się jak 3 tyś dostaniesz, albo poważnie weź się za ten sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już tak jedziecie ...

może to angol i już niewiele da się zrobić :)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam... Sprawdźcie...

Oczywiście mogłem zrobić zdjęcia, na których nic nie widać i naciągać na kupno na ładny obrazek.

Wiem co w nim jest zrobione i wiem, że jest gotowy do jazdy.

Jeśli ktoś ma czas się bawić w czyszczenie i pieszczenie, to się tym zajmie, ale to nie ma wpływu na sprawność i bezpieczeństwo.

Nie podoba się - nie musisz kupować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienisz trochę podejście, jak pobujasz się ze sprzedażą pół roku...

Pamiętaj, ludzie kupują emocjami i bazują głównie na tym, co widzą. Więc jeśli chcesz sprzedać za dobrą kasę, to lepiej dopieść moto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przednia lampa jest na ruch lewostronny? :) Daj cenę 4000zł to może jakieś zainteresowanie będzie, niestety ale pieniędzy włożonych ten sprzęt nigdy nie odzyskasz bo to nie na tym polega. Wkładając do motocykla za 5000zł nowy napęd za 500zł i opony za 1000zł on nadal ma wartość 5000zł a nie 6500zł, tego nie przeskoczysz. Za 5,5tys. zł to można wyrwać ER5 z rocznika 2005 i każdy kto będzie miał wybór to weźmie 8 lat młodszego. Jeszcze miesiąc, może dwa i zacznie się masowe sprowadzanie motocykli, portale ogłoszeniowe będą zalane motocyklami bo sezon się zacznie, bardzo ciężko będzie ci sprzedać.

 

Nie chcę być chamski czy coś, po prostu znam dobrze rynek motocykli bo swego czasu trochę tym handlowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...