Skocz do zawartości

cb500 cieknie olej


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bierzesz arkusz materiału na uszczelkę, przykładasz do pacjenta i z wyczuciem stukasz młotkiem. Tym sposobem uszczelka wychodzi idealnie, trzeba w niej jeszcze wykonać otwory na śruby, a tu są różne patenty, np dziurkacz.

 

No i za taką cenę jak ktoś podał to szkoda czasu na zabawę :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dobrze pierdolniesz to i potem silikon sie przyda :bigrazz:

Drewienkiem , nie młotkiem. Właściwie to wystarczy zrobienie obrysu , krawędź ma niemal taką sama szerokość w większości dekli na 80-90% obwodu . A miejsca bardziej skomplikowane na koniec nożykiem do tapet.Tulejki ustalające zostawiamy , przytrzymują nasze arcydzieło .



Bawic się nie warto chyba że się spieszy a tylko kryngielit pod ręką . Jak tak musiałem zrobić bo wyjazd rano a nowy altek dopiero co przyszedł no i starą uszczelkę zniszczyłem .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co masz na myśli? :wink:

 

 

 

 

 

Ok,w takim razie super. ;) Jasne, że zamówie. Miałem sie jutro brać za wycinanie ale w takim wypadku łatwiej i pewniej bedzie zamówić.

Dzięki wszystkim! Są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie :biggrin:

taka mała sugestia

przed zalożeniem nowej uszczelki(po uprzednim dokładnym wyczyszczeniu i odtłuszczeniu miejsc) posmaruj ją cieniutką warstwą czarnego silikonu z obydwu stron,kupisz go za kilka złotych w kazdym sklepie motoryzacyjnym

to sprawdzony sposób,zapobiega ponownym wyciekom

TYPE O NEGATIVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja smarowania uszczelki silikonem nie polecam. Jeśli powierzchnię styku są ok to silikon, szczególnie ten za kilka zł to druciarstwo. Uszczelka ma trzymać i już.

Edit

Taką uszczelkę bez silikonu można założyć 2-3 razy, a po silikonie odrazu kosz.

Edytowane przez letek

owca-czarna.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie polecam kombinacji uszczelka + silikon. Zawsze mnie uczono, że albo jedno albo drugie. Jak jest nowa uszczelka to jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby był wyciek (pod warunkiem, że łączone powierzchnie są w miarę proste i oczyszczone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz arkusz materiału na uszczelkę, przykładasz do pacjenta i z wyczuciem stukasz młotkiem. Tym sposobem uszczelka wychodzi idealnie, trzeba w niej jeszcze wykonać otwory na śruby, a tu są różne patenty, np dziurkacz.

 

Tym sposobem uszkodzi sobie przylgnię dekla.

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...