Skocz do zawartości

Honda nsr 125 silnik ;/


Honda NSR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem tu nowy, więc jeśli cos nie tak to przepraszam :) Mam problem dość poważny z moją nsr ;/ Zrobiłem 15 km po remoncie góry silnika. Ostatnio też jeździłem i było wszystko dobrze :) Jak wracałem do domu to coś strasznie głosno strzeliło w silniku i dostał mocnych wibracji ;/ Normalnie dojechałem do domu i odpala bez problemu :) Po odpaleniu całe moto wibruje i stuka w silniku masakrycznie mocno ;// Pomoże ktos ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło działa, biegi wchodzą ale nie wiem czy wszystkie ;/ Na korbie 0 luzu, a łozyska nie wiem bo od kąd ją mam to nie wymieniałem. Tłucze cos w silniku jak młotkiem ale nie zawsze no i te wibracje ;/ Jutro ją rozkręcam i moze cos sie dowiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nsr ma wałek wyrównoważający ? sory pytam bo nie pamiętam już.......

 

 

a łozyska nie wiem bo od kąd ją mam to nie wymieniałem

 

a to błąd bo łożyska wału korbowego powinno się wymieniać.......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

któreś z łożysk na wale ale 99% te od strony magneta ponieważ ono może wytworzyć tak duże wibrajcje podobny przypadek miał mój kumpel w keeway'u biegowym na motorze nie sżło usiedzieć takie wibracje najbardziej tłukło na niskich i średnich obrotach na wysokich tylko wibracje praktycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zdjąć osłonę magneta i poszarpać nim góra dół jak będzie wyczuwalny luz to rozbieraj i nowe łożyska póki nie wybuchło......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...