Skocz do zawartości

Triumph 1050 Sprint ST, ogłoszenie do oceny


Rekomendowane odpowiedzi

Filipr na ile ci starczyla km kazda z tych opon? Srednio robie 10tys km na sezon. Pol na pol z jazda. Trasy i palowanie z chlopakami wokol komina plus dojazdy codzienne do pracy. Nie chcual bym komplet zmieniac za sezon. Tylko jak cos po polowie 2016. Czyli musi wytrzymac min 15 tysiakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ziben. Na żadnej oponie K1300S nie przelatałem 10 tys. a o 15 już nie mam co marzyć. Na ST1050 nie pamiętam na ile mi starczyły opony, Tyle, że wg mnie moje opony wykańcza szybka jazda autostradami w Niemcowni jak lecimy w Alpy. Do tego nigdy nie wyjeżdżam opon do końca i raczej zmieniam je za wcześnie niż za późno. Tak czy inaczej 15 tys. km. to bardzo dużo dla tylnego kapcia na moje oko.

 

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Czytalem o Angelach ST i GT. Wychodzi ze starsza czyli ST jest lepsza. Na tych tez jezdziles?

Akurat nie moge nic powiedziec o kapciach na motocyklach wiekszych niz 800cm stad moje moze dlupie puytania o przebieg.

Na tym co jezdzilem roznie ale zdarzalo sie ze wytrzymala mi guma ~15k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Czytalem o Angelach ST i GT. Wychodzi ze starsza czyli ST jest lepsza. Na tych tez jezdziles?

Akurat nie moge nic powiedziec o kapciach na motocyklach wiekszych niz 800cm stad moje moze dlupie puytania o przebieg.

Na tym co jezdzilem roznie ale zdarzalo sie ze wytrzymala mi guma ~15k

Na ST nie jeździłem niestety. Chłopaki, którzy jeździli na tych i na tych twierdzą, że GT są fajniejsze. Ale to 2 osoby. Tak czy inaczej ja bym na Twoim miejscu wziął Angele (ST lub GT) pod uwagę.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Panowie znalazlem cos takiego i wybieram sie ogladac. Wyglada ladnie i wlasciciel nie ukrywa co niedomaga(po szlifie, malowany, klocki przod i dzwignia biegow).

Pytanie czy cos jeszcze rzuca sie w oczy?

http://olx.pl/oferta/triumph-sprint-1050-st-CID5-ID8T6df.html#662b44097e

Wez ze sobą mechanika, niech posłucha zawory i rozrząd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...