Skocz do zawartości

WMMP i Puchar Polski 2015


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostek troche było, w Rookie600 było kilku fajnych debiutantów ;) Jeden nawet dojechał jako 5ty w sobotę, kręcąc 1,42 na praktycznie seryjnym gsxrze.

Hyhyhy... Smelka ze Szczecina. Straszny wariat ;-), wygrał Gymkanę w ubiegłym roku, a i jak widać nawet na torze potrafi pokazać ;-).

Zastanawiałem się jak mu pójdzie tym ogórkiem i jak zobaczyłem po wynikach, źle nie było.

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2020 roku w tym pucharze http://www.scigacz.pl/Budzetowe,sciganie,od,kuchni,zaczynamy,26430.html będzie można liczyć na pełne obłożenie. Już celuję w s1000rr, będzie wtedy young...

Edytowane przez M a D a F a K a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Jak się czyta takie rzeczy to to od razu większa motywacja aby samemu działać ! :)

 

Ja w tym sezonie chcę zebrać trochę doświadczenia i w przyszłym sezonie może Rookie 600. Robię też podkład pod szukanie sponsorów/partnerów na przyszły sezon i założyłem FANPAGE : https://www.facebook.com/silesiaracing Zapraszam i jakbyście mieli jakieś sugestie to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chciałbym przyjechać jako kibic na tor Poznań na wyścigi motocyklowe. Ile kosztuje wejściówka, czy są dobre miejsca widokowe, czy wcześniej gdzieś trzeba zaklepać bilet, czy jest możliwość oglądania motocykli podczas ich serwisu?

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...