Skocz do zawartości

Honda XL 500S


Daniel1992
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W silniku nowe zawory (oryginał) ,simeringi (też oryginał,bo nietypowe i nic innego nie podejdzie),ślizg rozrządu (używka) ,łańcuszek rozrządu (zmienię w następnym sezonie bo da się go wyjąć bez ściągania góry silnika ),nowe tarcze sprzęgła,piaskowany i malowany proszkowo .Reszta w silniku jak nowa chociaż moto z 82r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymasz motocykl w pokoju obok łóżka? :D

Również podziwiam i zazdroszczę bo mieć odrestaurowanego klasyka to sama przyjemność. Co prawda nikt potem przy sprzedaży nie zwróci władowanych pieniędzy ani nie doceni włożonej pracy ale to się robi dla własnej satysfakcji. Sam w tym roku planuję odrestaurować na pełny oryginał samochód moich marzeń z młodości, a mianowicie Hondę CRX EE8 ale koszty mnie po prostu przerażają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chińskie(po 160zł sztuka, bo nie dałby 1000zł za sztukę bo jest na nich logo FOX czy 2500zł za logo ÖHLINS)

 

ale prawdziwe gazowo-olejowe nie atrapy ,i jeszcze będę robił do nich u tokarza przedłużki .

post-79265-0-67940300-1423177267_thumb.jpg

post-79265-0-84951300-1423177316_thumb.jpg

Edytowane przez Daniel1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył jest od RM-250Z mi wlazł po małych modyfikacjach bo do połowy jest symetryczny a od połowy nie z jednej strony jest szerszy i ma wycięcia ,ja go przyciąłem nożem (do re gipsów) tak żeby mi wlazł ,żeby był jednakowo szeroki na całej długości . Pewnie i do XL600 by wlazł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ale plastikowa lampa z polishita z przodu to troszeczkę jak gówno na masce bugati veyrony -wybacz.....

 

miałem tą lampę w DRZ 400E - nie świeci a w sumie tania nie jest i badziewna do tego psuje cały styl moto.......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...