Skocz do zawartości

jaki silnik w crossie wolicie


Rekomendowane odpowiedzi

diabolini 110 4T

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to old sql enduro 250 2T :D czyli crm/kdx.........żywotny , po glebie pali , żadnych rozrządów pierdół( prosty w naprawie i praktycznie zero czynności obsługowych , dół ma nie najgorszy , fajny strzał mocy , jedyny sensowny minus to spalanie .......ja to tego spalania w 2T kiedyś się panicznie bałem , crm 125 chlała mi więcej niż xr600 to mówie 250 2T to w ogóle będzie jakiś dramat , ale zrobiłem remont dużego 4T i stwierdzam że nawet na paliwie na ten remont nie zaoszczędziłem :D a np 2T można pakować się w wodę czy błoto bez żadnych hamulców , 4T jak złapie wody do oleju to koniec jazdy.....

 

tylko że 250 2T dual sport to ślepy zaułek , skazujesz się w zasadzie na 2 modele motocykli, i jeden i drugi od 100 lat nie produkowany mało egzemplarzy na rynku wtórnym , połowa to złomy , do crm 250 jest generalnie bardzo kiepsko z częściami nie mówiąc że stara crm 250 ( zanim wypuścili tą z alu ramą ) jest cięższa na sucho niż xr600 :D :D ( stalowy bak i inne graty swoje ważą )

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...