Skocz do zawartości

Wasz najlepszy i najgorszy samochód


Gość małaMi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jako niemiec nie potrafisz docenić auto union

 

MalaMi

 

No niestety nie potrafie, juz raz przymierzalem sie do A3 ale 2l Diesel wyszedl z malym doposazeniem drozej niz kosztowala seryjna C-Klassa ktora miala lepsze wyposazenie standardowe.

 

Jak pomysla jakie kat nachylenia me VR6 to rownie dobrze mozna by go nazwac R6. Dla mniue 15 st. to nie V.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vr6 to taki silnik zrobiony dla biedoty fwd

w A4 już jest normalna Vka

Chętnie bym pojeździł taką furą dla biedoty. Znakomity silnik ten VR6.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vr6 to taki silnik zrobiony dla biedoty

 

Enduromaster

 

Teraz to walnales jak spity wrobel jacami o lade.

 

Moze powiedz mi ilu Polakow kupuje fure tak mniej wiecej za ponad 120 000 pln'ow ? Bo tyle mniej wiecej kosztowal Corrado VR6

 

spalanie ca 19 l. / 100 km - MB W 126 w 280SE byl ekonomiczniejszy :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visus, masz racje, polski zlom najlepszym zlomem na swiecie. :icon_mrgreen:

 

Nikt sie tu nie podnieca, tylko pewne fakty klarujemy :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do opiniowania. ;)


Najlepszy: Toyota Avensis kombi rocznik 2012. Dobrze się jeździło, a dodatkowo bezpiecznie. Poszedł niestety do kasacji po wypadku na autostradzie. Wyszłam prawie bez szwanku prócz kołnierza noszonego przez kilka tygodni


Teraz jeżdżę awaryjnie od 11 miesięcy Fiatem 500L rocznik 2013. Przy przebiegu 43 000 zaczyna coś stukać. Jeszcze nie wiem czy będzie gorszy od mojego Fiata 126p.


Miał przespawany w połowie bak i musiałam zawsze brać kanister benzyny gdy planowałam trasę dłuższą niż 30 km. Porażka ale z klimatem. :D



Kolejny samochód z pewnością będzie ze stajni Toyoty.


Edytowane przez cichawoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylu speców na fm a nie potrafią zdiagnozować jaki to silnik , mnie tam wszystko jedno .

przyśpiesza super, trakcja , zawieszenie określam na 5 .

wczoraj kilka godzin i autko wewnątrz błyszczy jak nowe, nikt go przez te 8 lat nie czyścił.

ks ile taka wersja kosztowała w 2006 roku ?.

Edytowane przez małaMi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

polski zlom najlepszym zlomem na swiecie. :icon_mrgreen:

 

nasze fury chociaż wszystkie miały RWD , a tu fryce wózek za ciężki hajs i się kawałka rury do tyłu nie chciało pociągnąć i mostu zrobić ?? lenie :D ja rozumiem że kitajcom w dełu się nie chce ale dełu było tanie a ałdi nie :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal, to przypomnij jeszcze w ktorym roku Polska wyprodukowala polske Auto osobowe swojej rodzimej konstrukcji ?

 

Trend jest Taki jaki jest, ja tez z tego szczesiwy nie jestem.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trend jest Taki jaki jest, ja tez z tego szczesiwy nie jestem.

 

trend ks jest taki że panny nie mają cycków i wyglądają jak wieszaki na ciuchy a faceci noszą rurki i wyglądają jak pedały tu też się poddajesz trendom :D ??

 

BMW jakoś od 100 lat jest tylnonapędowe więc da się :D

 

subaru od 100 lat ma chyba same 4x4 nawet justy co wygląda jak kadet i pod maską 1.2 ma 4x4 :D

 

w sumie sory -cienkałczento jest w pewnym sensie ,,Polskim '' samochodem i jest FWD i zdobyło oscara za najgorszy benzynowy silnik świata :D

 

 

Dla mnie japoński złom jest najlepszy.

 

no olej to bierze już w chwili zjechania z taśmy produkcyjnej a blacha to powstaje w kooperacji z daewoo :D

 

w sumie nie wiem która ,,marka'' jest całokształtem dla mnie najlepsza myśle że wszystkie są do dupy :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...