Skocz do zawartości

Czy gsr 600 na 1 motocykl?


Rekomendowane odpowiedzi

Siema,
jestem nowy i na forum w świecie motocykli, w poniedziałek udało mi się zdać egzamin kat A...
teraz pytanie do was...jak w temacie, szukam czegoś fajnego do MIASTa i może od święta jakaś trasa...najbardziej na tę chwilę podoba mi się GSR 600...i jak myślicnie sprawdzi się na 1 motocykl....czy szukać coś innego??
a jeśli już to uderzać do handlarzy czy raczej od prywatbej osoby?
szczególnie podoba mi się czarna wersja któej w mojej okolicy praktycznie nie ma (podkarpacie, małopolska)...
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz do lazienki i wylej sobie kubel zimnej wody na glowe, jak nie przejdzie to powtarzaj do skutku.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co Ci czlowieku chodzi?? Takie teksty to w domu dzieciom możesz wygłaszać...jak nie chcesz pisać normalnej opini to siedź cicho...

Kolejny wielce doświadczony Pan rider

Edytowane przez TED8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu średni?? Z yamaha xj6 nie miałem rzadnego problemu to czemu nie gsr??

Nie znamy się, ale ja nie mam 19 lat i okres szaleństwa mam już za sobą...i gabartyowy nie moge kupic jakiesgoś małego pyrtka, przy moim wzrośie 192cm i wadze 115kg :-P

 

Limo dla mnie odpowiedz ,,wylej sobie wodę na głowę,, to nie jest odpowiedź na poziomie...mógł napisać ,,że na początek nie ponieważ...,, a nie odrazu w jakimś sensie wyśmiewanie..

Uwierz jestem bardzo spokojny i nie podjołem żadnej decyzji, gdyby tak nie bylo to bym się tu nie rejstrował i nie pisał tego posta...

Edytowane przez TED8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podjąłeś żadnej decyzji, ale jak ktoś napisze że to nie jest dobry wybór to będziesz szukał miliona wymówek, a jak ktoś napisze że możesz śmiało brać to pewnie odpiszesz coś w stylu "o taką odpowiedź mi chodziło". Po prostu kup tego GSRa i nikogo się nie pytaj bo nikt inny nim nie będzie jeździł tylko Ty.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty co wróżbita Maciej?? .. Jeszcze nikt nie napisał nic konkretnego, a ty już wiesz co ja bym odpisał, chlopie jak bym miał taką wiedzę jak ty to bym co tydzień w lotto wygrywał...

Rejestrujać się tu liczyłem na fajne konkrety, plusy - minusy, a jak narazie same ataki na mnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90KM to trochę sporo jak na pierwszy sprzęt. Znam osobę, która po pierwszej przejażdżce Banditem 600 (który ma mniej mocy od GSR) miała pełne gacie a wcześniej ujeżdżała jakiś skuter. Doskonale pamiętam swoją przesiadkę z Suzuki GN125 na Suzuki XF650, pierwsza jazda, z przyzwyczajenia i pewny siebie odkręciłem manetkę ostro do końca na pierwszym biegu a tu przednie koło do góry. Wtedy poczułem respekt. Potem była XJ600 61KM i później przesiadka na RF900 136KM. Wtedy na RFie dopiero poczułem na własnej skórze, co to znaczy, że motocykl zapier...a :)

Bardziej na pierwszy motocykl bym Ci doradzał Yamahę XJ6, która jest bardzo przewidywalnym sprzętem, nie trzeba jej wysoko kręcić, dość liniowo oddaje moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O xj6 też poważnie myślę bo właśnie na niej robiłem kurs i całkiem przyjemnie się jeździło do tego dobry kolega ma do sprzedanie ponieważ przesiada się na coś większego...jedyne co mi w nim nie pasuje to ,,zderzakorejestracjotrzymacz,, hehe ale to kwestia gustu....a gsr600 mi sie odrazu spodobał szczególnie tlumiki pod siedzeniem, ale to juz aspekt wizualny, na tych sprawach co piszesz ja się nie znam bo niby skąd, dlatego dopytuje....ale napewno masz rację może być mocny na początek..ale jeśli podejdzie się do niego z głową to może da się okiełznać hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz możliwość kupna z pewnych rąk - to ja bym się nawet nie zastanawiał. Po co robić sobie wycieczki po Polsce jak masz dobry sprzęt pod nosem.

A tylny uchwyt tablicy z migaczami? No cóż, piękny nie jest, ale jestem pewny, że znajdziesz pełno opisów na forum jak to przerobić, wstawiając kierunkowskazy w tylne plastiki a uchwyt na rejestrację można bez problemu sobie wykonać :) Na pewno XJ6, którą jeździłem nie miała tego fikuśnego plastiku tylko była przerobiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty co wróżbita Maciej?? .. Jeszcze nikt nie napisał nic konkretnego, a ty już wiesz co ja bym odpisał, chlopie jak bym miał taką wiedzę jak ty to bym co tydzień w lotto wygrywał...

Rejestrujać się tu liczyłem na fajne konkrety, plusy - minusy, a jak narazie same ataki na mnie..

 

ks ma rację, kubeł zimnej wody na łeb i poczekać aż Ci minie taki durny pomysł.

Celowo zaznaczyłem kilka Twoich słów na inny kolor aby wykazać, że już wybrałeś a teraz oczekujesz pochwał.

Nie podałeś swojego wieku ale to i tak jest mało istotne bo mnie czasami odbija jak mam pod sobą ponad 100 koni a zauważ, że moje prawo jazdy jest starsze od Twojego tatusia. Na pierwszy motocykl wystarczy trzydzieścikilka koni ale nie dziewięćdziesiąt.

I tak kupisz co chcesz ale moim zdaniem moc tego motocykla pokaże Ci miejsce w szeregu.

I nie pyskuj do starszych bo myśmy wiele lat temu mieli podobne problemy ale nam udało się przeżyć.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O xj6 też poważnie myślę bo właśnie na niej robiłem kurs i całkiem przyjemnie się jeździło do tego dobry kolega ma do sprzedanie ponieważ przesiada się na coś większego...jedyne co mi w nim nie pasuje to ,,zderzakorejestracjotrzymacz,, hehe ale to kwestia gustu....a gsr600 mi sie odrazu spodobał szczególnie tlumiki pod siedzeniem, ale to juz aspekt wizualny, na tych sprawach co piszesz ja się nie znam bo niby skąd, dlatego dopytuje....ale napewno masz rację może być mocny na początek..ale jeśli podejdzie się do niego z głową to może da się okiełznać hehe

Napisałbym to co KS napisał i Limo ale zaraz mnie zakrzyczysz więc napiszę tak:

Zapomnij o podchodzeniu z głową. Jest rolgaz i będziesz go odkręcał.

Jeśli zabraknie umiejętności (a Tobie na pewno zabraknie) to będą Cię drapać z asfaltu...i oby tylko Ciebie.

Urażoną dumę schowaj w kielnie i zastanów się czy chcesz latać jeden niepełny sezon czy wiele lat.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To GSR600 zbolcowany do A2 ale nie tylko w dowodzie :bigrazz:

 

TED a ile motocykli widizałeś na żywca dłużej niż 5 minut ? Wiesz , to jest jak z dupami jak sie ma 16 lat - zauroczenie szybko mija i nowej dziury szuka twarda żmija :D

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok temat do zamknięcia bo widzę że nic się nie dowiem oprócz tego ze jakimś dziadką nie staje i wyżywają się na forum...ja tylko zapytałem o zdanie i można było normalnie odpisać ale nieee trzeba pokazać młodym miejsce w szeregu..nie ważne ja już znikam z tego forum...pozdrawiam

 

P.s. piotr dudek, nie waż się pisać co kolwiek o moim tacie frajerze bo to już jest przegięcie po całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...