Skocz do zawartości

Nowość S1000XR - widzieli? :)


Rekomendowane odpowiedzi

No to wygląda, że cel Multistrada.... Wygląda też na to, że faktycznie będzie to pierwszy bezpośredni konkurent dla Multi biorąc pod uwagę moc i różnego rodzaju nowinki techniczne zastosowane w sprzęcie.

http://foto.scigacz.pl/gallery/wiadomosci/2014/11/04/2015_BMW_S1000XR__Achtung_Adventure/S1000XR_biale_malowanie.jpg

http://www.nieuwsmotor.nl/images/motornieuws/2014/11_november/2015_BMW_S1000XR/2015_BMW_S1000XR_EICMA_Eef_5.JPG

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak Ducati :D

No właśnie. Dlatego widać w jaki segment rynku celują a nawet konkretnie w jaki model:). To tak samo jak Triumph pokazał nowego Trophy, wtedy również nie było złudzeń że celują w R1200RT.

Za to multistradę trochę zmienili i wg mnie teraz wygląda ładniej.

http://i2.wp.com/www.asphaltandrubber.com/wp-content/uploads/2014/11/2015-Ducati-Multistrada-1200-01.jpg

i czerwona proszę bardzo...

http://foto.scigacz.pl/gallery/wiadomosci/2014/11/03/Ducati_Multistrada_1200_2015_ze_zmiennymi_fazami_rozrzadu/Ducati_MUltistrada_1200_2015_red.jpg

 

Btw. - jeżdżąc po Alpach widać jak multistrada namieszała na rynku. Strasznie dużo tego tam gania.

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniek,

 

ugodze sie, ze brzydki ale w porownaniu doi GS'a jest przepiekny !

 

Chyba niema motocykla ktory jest tak brzydki jak GS ale tak zajefajnie sie prowadzi ( gdyby nie te wstertne vibracje )

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks-rider wyglad GSa to sprawa gustu, mi on sie bardzo podoba :biggrin:

Teraz to juz nawet z silnikiem GSa jestem za pan brat, choc wczesniej po przesiadce z rzedowej czworki narzekalem na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz,

 

ja tam sie ciesze, ze gusta sa zroznicowane !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie bylo w przyszlym roku cos Kolo 20 Kwietnia zrobie nim kilka rundek po torze. Na R 1000 R notabene rowniez, ot tak z ciekawosci, JAk sie trafi to moze Duke 1290.bo tym roku nawe czasu na jazde probna nie znalazlem, he, he

 

Szkoda, ze nikt w BMW nie wpadl na pomysl zaadaptowania K 1300 S na Reiseenduro lub Fun Enduro, cos a'la Triumph Tiger 1050, byla by fajna opcja.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee mówcie co chcecie, ale w stajni BMW brakowało takiego sprzętu. Jest jakiś taki mniej emerycki niż Gieesy, Erteki itd. ;)

 

Pozdr.

F.

 

Nie wiem dlaczego sie utarlo, ze GS jest motocyklem dla emerytow?

Przeciez on calkiem szybko jezdzi, zawieszenia, hamulce pozwalaja na naprawde szybka jazde do tego ponad 100 KM, to tez nie malo i zawalidroga on nie jest. Poza tym w terenie i nie tylko lekkim niezle sobie radzi. Wiec czy to jest sprzet dla emeryta? Nie bylbym tego pewny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JanuszM - zapewne GS nie kojarzy się tak z powodu możliwości. Moim zdaniem kojarzy się tak, bo tak wyglądają jego użytkownicy. Poza tym oczywiście o gustach się nie dyskutuje, ale umówmy się że tylko takiej grupie docelowej może podobać się sprzęt o wyglądzie krasnala ogrodowego :)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tym którzy nadal wierzą w innowacyjność BMW , polecam postudiowanie sobie tego modelu w kontekście Yamahy Tracer . Podszemram może ,że Japońce pracowali nad tym modelem od 2011 roku , a Niemce jednak ciutku później .

 

I to pisałem ja , maniak Beemek :banghead:

 

Świat się wali :huh: . Niemcy odgapiają od Kitajców :dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...