Skocz do zawartości

przystępuję do zaobrączkowania


jeszua
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bry,

 

dział odpowiedni, to się pochwalę iż w najbliższym czasie zamierzam się zaobrączkować. i dobrze mi z tym, chociaż ani planowane, a tylko wynikłe z rozsądnego podejścia do rzeczywistości

 

...a zaraz później - organizacja już ruszyła - opuszczamy ten kraj na dłużej. będziemy sprawdzać czy wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :cool:

 

jeszua

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator! Scalić tematy. Czemu mamy sie męczyć i w dwóch osobnych pisać? ;)

Gratulacje szczere... a na żywo to za chwilę :p

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje i duzo szczescia na nowej drodze zycia ( no i gumowych drzew :icon_mrgreen: )

 

I nie zapomnij sie pochwalic dokad to wyjezdzacie ?

 

Pozdro

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszua, to nie ma nic wspólnego z rozsądkiem :icon_razz:

A tak serio to gratki. :lalag: :flesje:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, kolejny stracony, aż żal chłopa... :D


Wszystkiego najlepszego i dużo szczęścia dla Was obojga! Oby tylko zdrowie dopisało, z resztą na pewno razem dacie radę.

Serdecznie gratuluję!

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Australia?

 

blisko. miała być przed wakacjami, ale ichnie pomysły na ograniczenie imigracji nie puściły. a już zdążyłem się wywinąć z oświadczyn... :cool:

 

Jeszua, to nie ma nic wspólnego z rozsądkiem :icon_razz:

A tak serio to gratki. :lalag: :flesje:

 

dziękujemy

ale z rozsądkiem owszem, ma - bez tego daleko od miejsca zameldowania trudno o udział w życiu w przypadku choćby jakichś problemów np. zdrowotnych. poza tym do kraju (chwilowej) emigracji wpuszczą mnie tylko jako oficjalną przystawkę do domowego naukowca

 

Gratulacje i szacun za decyzje :D

 

po paru latach, jeśli człowiek patrzy trzeźwo na życie, to już żadna odwaga - po prostu wiedza, czego się oczekuje od drugiej osoby jest... po prostu

 

na zaproszeniach napisaliśmy: nie planowaliśmy, samo tak wyszło - i to dobry obraz faktów

 

BTW wszystkim, którzy jeszcze nie znaleźli, szczerze życzę kogoś takiego. kiedy przesiadała się z tyłu mojej kanapy na swój motocykl, powiedziała że tam z tyłu jest nudno. od tamtej pory nie jest, i oby tak było dalej :biggrin:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...