Skocz do zawartości

Kiedy sprzęt jest wykorzystany w 100%?


Major87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Treningi na torach na pewno ucza, w tym sezonie juz sie nie wybiore, ale w przyszlym kto wie. Tym bardziej, ze jest tez tor w jastrzebiu tez blisko radomia. Tam bylem tylko, ze ciezarowka ;)

 

Wiadomo ze szybka jazda po drogach pub. Jest niebezpieczna. Ale wiem co ryzykuje, lubie to robic i tyle. Na drogach mozna wykorzystywac potencjal maszyny i wkurza mnie, ze czesto ktos kto jezdzi po torze(a czesciej sie zdarza, ze byl moze 2 razy) z automatu uznaje sie za lepszego.( co czesto sie zdarza)

Edytowane przez wójens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wkurza mnie, ze czesto ktos kto jezdzi po torze(a czesciej sie zdarza, ze byl moze 2 razy) z automatu uznaje sie za lepszego.( co czesto sie zdarza)

wpadnij to pojeździmy. Sprzedałem gixa ale pożycze gpz 500, bo rozumiem, że aluzja do mnie ;). Fakt, że w tym sezonie może bylem z 5-6 razy ale zawsze ;)

Edytowane przez cinekban87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sa, ale to, ze ktos jezdzi po torze z automatu nie oznacza tego, ze bd objezdzal kolesia co nigdy na torze nie byl. Znaczy na torze moze tak, ale na ulicy watpie.

 

Ja obywam sie bez torow i uwierz efekty tez sa. Ale dobra Peace niech kazdy jezdzi gdzie chce i jak chce.

A na tor i ja sie pewnie wybiore tylko w przyszlym roku.

Edytowane przez wójens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że ona w zupełności spełnia moje wymagania

Właśnie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Utarło się jakoś w PL, że motocykle i samochody należy "stopniować" wg pojemności skokowej silnika lub wielkości i te "małe" są przeznaczone dla początkujących, niepełnosprawnych umysłowo albo frajerów. Tymczasem zadaj sobie pytanie, co z taką sportową 600-tką poza szpanem można robić. Ruszać dynamicznie spod świateł? Znudzi się albo i tak objedzie Cię ktoś na bezbiegowym maxiskuterze albo nakedzie. Latać z kolegami po ulicach? Coraz mniej takich latających grupek, bo się chłopaki-ściganty pozabijały i nie ma komu siać terroru na ulicach. W dalszą trasę męka, bo nie dość, że pozycja średnio wygodna na polskie dziurawe drogi, to spalanie 600-tki powoduje, że jazda staje się "etapowym wyścigiem od stacji do stacji". A może chcesz co pewien czas sprawdzić 600-tkę w warunkach, do jakich została stworzona i pojechać na tor? Niestety nie, bo nie ma gdzie albo jest Poznań za 500 zł wpisowego dziennie na którym dowiesz się tylko, że jeżeli nie pojedziesz poniżej 1:50 to jesteś miękka faja nie driver.

 

No to ja tyle... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co niektorzy mniej jadu, sport to nie z automatu = lans. Kazdy moze wymieniac wady i zalety danego typu motocykli, ale to raczej nie ma sensu. Ja tam lubie sportowe motocykle, lapy mnie jakos nie bola, w kregoslupie nie skrzypi to latam. Bo to po prostu lubie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Utarło się jakoś w PL, że motocykle i samochody należy "stopniować" wg pojemności skokowej silnika lub wielkości i te "małe" są przeznaczone dla początkujących, niepełnosprawnych umysłowo albo frajerów. Tymczasem zadaj sobie pytanie, co z taką sportową 600-tką poza szpanem można robić. Ruszać dynamicznie spod świateł? Znudzi się albo i tak objedzie Cię ktoś na bezbiegowym maxiskuterze albo nakedzie. Latać z kolegami po ulicach? Coraz mniej takich latających grupek, bo się chłopaki-ściganty pozabijały i nie ma komu siać terroru na ulicach. W dalszą trasę męka, bo nie dość, że pozycja średnio wygodna na polskie dziurawe drogi, to spalanie 600-tki powoduje, że jazda staje się "etapowym wyścigiem od stacji do stacji". A może chcesz co pewien czas sprawdzić 600-tkę w warunkach, do jakich została stworzona i pojechać na tor? Niestety nie, bo nie ma gdzie albo jest Poznań za 500 zł wpisowego dziennie na którym dowiesz się tylko, że jeżeli nie pojedziesz poniżej 1:50 to jesteś miękka faja nie driver.

 

No to ja tyle... :icon_mrgreen:

Piękne :icon_mrgreen:

 

 

Szkoda, że niektórzy nie zrozumieją ironii choćby podeszłą z bliska i kopnęła w 4 litery :).

Edytowane przez rura_sn-n

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pl teraz podobno jest projekt, że będą zabierać prawko za przekroczenie ponad 50km/h, czyli teraz to nawet nakedem nie będzie po co jeździć, Trzeba będzie se kupić 125 aby prawka nie stracić :P Szczerze mówiąc to nie wiem jak tam w Anglii wytrzymujecie przy takich represjach skierowanych ku kierowcom. Mi już u nas odechciewa mi się jeździć motocyklem a co dopiero tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tor lublin niby do końca marca 2015 ale pożywiom uwidim.

wójens cisnij na tych drogach abyś tylko komuś krzywdy nie zrobił. Tak się zaciecrzewiasz ( nie wiem jak to się pisze )na słowo tor. Może poprostu się boisz, że będziesz dupa nie rider a tak masz jeszcze szacun na mieście bo napier...alam na gumie i prawie zamykam opony

Edytowane przez cinekban87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...