Skocz do zawartości

Kiedy sprzęt jest wykorzystany w 100%?


Major87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja wiem tylko jedno

nie mogę mieć sprzęta który ma prędkość maksymalną większą od 150km/h,

jestem pewien że może mnie głupawa złapać i będzie zonk, torów nie ma żeby się wyszaleć w miarę bezpiecznie i co najgorsze przez 17 lat mam doświadczenie w ostrzejszej jeździe jedynie do 100km/h z całym pakietem uślizgów

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary jak juz ladnie latasz po zakretach, czujesz moto, umiesz sie zachowac w podbramkowych sytuacjach. Poza tym lubisz predkosc to zmieniaj na mocniejszy i tyle. Wieksze szybsze moto to lepsze wrazenia. ;)

Poza tym to nawet rower trudno jest wykorzystac w 100 procentach. A co tu mowa o motocyklu i w dodatku na ulicy.

Edytowane przez wójens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

No ja dziś wykorzystałem sprzęt w 100% max prędkość 65km/h :)- pasażer córka Oli 3,5 roku zaliczone 40km po znajomych.



Domyślam się :D. To była całkiem inna jazda. Ehhh, ja już chcę mój kawałek plastiku...

Nie jestem złośliwy ale poczytaj dział wypadki i weź to na chłodno.

Co do rozwagi -http://fotocykle.pl/11759/sp-asia-19-l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie mogę w to uwierzyć, ale faktycznie nie jesteś teraz złośliwy :D.

Dział wypadki tutaj jak i w innych miejscach czytam regularnie. Tak jak ten David z mojego postu w temacie smutne, ale prawdziwe - straszna rzecz, skończył życie nawet nie mając zbytnio czasu na reakcję czy cokolwiek innego.

To teraz jeszcze jedno, głupie pytanie, tak na chłodno. Jak pisałem, chcę Gixa. Mam natomiast możliwość kupna gejesa 500E (cały czas rozważam jako projekt, ale to pochłonie trochę kasy na plastika...). Czy waszym zdaniem byłby to dobry krok, czy raczej strata kasy na coś niepotrzebnego?

Historię Asi znam, szkoda jej, ale widzisz, ja już mam nawinięte trochę kilometrów i nie wskoczę na SS jako na pierwsze moto.


Piotr, bardzo ciekawe zdanie.

Dlatego lubię słuchać starszych stażem motonitów. Zawsze mają do powiedzenia coś ciekawego. Dzięki wszystkim.

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, jakimś cudem przegapiłem jeden post Łysego - tego o 500.

Prawko właśnie robię. Będzie za jakieś 2 miesiące może, zależy, jak będę stał z czasem w pracy.



Janusz, dzięki za link.

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź lepiej er6 lub sv 650. Bardzo tanie i fajne sprzęty, mocowo w sam raz aby sprawnie powyprzedzać a jak trzeba to i przelotową 180km/h lecieć. Jako były posiadacz erki - polecam. Z tym, że ja przesiadłem się na nią z litrowego sporta. Miałem jeździć chwilę i sprzedać a tak mi się spodobała, że jeździłem nią kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...