Skocz do zawartości

125 ccm dla dwojga do turystyki


Rekomendowane odpowiedzi

Nie znamy się - Tak mi się wydaje. Ale witam. W maju będę jechał Wrocław do Poznań potem w Obornikach w lewo do Wałcza i potem Wiesiólki i Tarnowa finał w Zabrodziu do domu letniskowego. Jak masz czas na relaksującą jazdę zapraszam z tym że skończymy w knajpie Bumerang (super placek po Węgiersku) w Łubiance. Do siebie pojadę dalej sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znamy się - Tak mi się wydaje. Ale witam. W maju będę jechał Wrocław do Poznań potem w Obornikach w lewo do Wałcza i potem Wiesiólki i Tarnowa finał w Zabrodziu do domu letniskowego. Jak masz czas na relaksującą jazdę zapraszam z tym że skończymy w knajpie Bumerang (super placek po Węgiersku) w Łubiance. Do siebie pojadę dalej sam.

Nie do końca to miałem na myśli. :biggrin:

Poza tym nie jeżdżę z pojemnościami 125 w grupie, ponieważ są zbyt wolne i mają kiepskie przyspieszenie, a jazda z takimi prędkościami i z taką możliwością (a wlaściwie jej brakiem) wyprzedzania innych jest bardzo męcząca.

Edytowane przez grizzli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz drogi Panie. A ja 125 podróżuje szybciej niż poprzednim moto czyli Wild system 1600 ccm. Nie wiem dla czego tak po prostu jest. A jak wchodzą ostre winkle to jestem szybszy. Ale to i tak dla Ciebie za wolno🐢😂. 750 to zresztą też przecież w dzisiejszych czasach nie jest dużo. Zupełna norma. Średnia. A ja na moim sprzęcie robię coś czego inni nie robią, przynajmniej w masach plebejskich.

Mi chodzi o wyzwanie i nie szukanie ułatwień we wszystkim.

AZI1982 To masz w Tarnowie "Rybi puzon" gzie nawet Geslerowa się zachwycała super jedzonkiem a Ty jakieś placki po Węgiersku polecasz. A fuj :D

No to ja mogę podjechać zobaczyć sprzęcior :)

A tak to prawda. Pamiętam od czego zaczynali. Tam też można fajne rybki kupić do domu. Bardzo chętnie się z Tobą spotkam. Lubię tam wracać. Jeśli jest tu opcja priv napisz numer lub maila. Edytowane przez AZI1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...