Skocz do zawartości

Supermoto 125ccm YamahaXT-DT ,Suzuki DR , Kawasaki KLX, HUSQVARNA


Rekomendowane odpowiedzi

na siłę to zdrowy kmx 125 czy dt 125 poleci 140km/h , mnie udało się tyle z 2 osobami , jakbyś się strasznie uparł to idzie trzymać 120km/h , ale spalanie zabija (7-8l/100km ) no i obstawiam że silnik poleci w oczach :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduromaster

 

Chodzi Ci o podmuch wiatru? może kierujacego wybić z rytmu prowadzenia?

 

 

yamaha DT 125 w nim trzeba wymieniać co 15 tys tłok nie widzę problemu plus szlif na cylindrze wyczytałem ? co jeszcze jakie części trzeba wymieniać w nim i co ile km ?

 

 

Mam jeszcze takie inne może dziwne pytanie czy taka 'koza" dla chłopa 30 letniego nadaje się tzn nie będzie to wyglądać co najmniej śmiesznie? Bo ta pojemność 125 cm chyba tylko nastolatki jeżdżą takimi motorkami przynajmniej po filmach na youtobe tak widać

 

I mam jeszcze taki problem za gówniarza oba nadgarstki mi poszły (połamane) chirurg wtedy m,i powiedział , ze muszę na nie uważać do teraz nie jest tak jak u zdrowych ludzi a widziałem na filmikach ze często ludzie się przewracają na takich motorkach , są jakieś ochraniacz usztywniacze nadgarstków co byście polecili w takiej sytuacji ? ( proszę nie pisać rezygnacja z motoru )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2t zalecają wymianę tłoka średnio co 15 tyś, a jeżeli staniesz przed lustrem w nocy i 3 razy powtórzysz "Krwawa Marry" to zamiast Twojego odbicia pojawi się zakrwawiona postać. Gościu 180+ cm wzrostu latał na DT 125 lekko podwyższonej (do tego na kostce) i generalnie mogłem go w kolano pocałować jak stawał obok mnie na skrzyżowaniu. ;)

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ciężko jest dobić do średniej 70

 

motocyklem :D ?? no chyba że mówimy o przepisowej jeźdżie to zwracam honor :D

 

 

Mam jeszcze takie inne może dziwne pytanie czy taka 'koza" dla chłopa 30 letniego nadaje się tzn nie będzie to wyglądać co najmniej śmiesznie? Bo ta pojemność 125 cm chyba tylko nastolatki jeżdżą takimi motorkami przynajmniej po filmach na youtobe tak widać

 

Ja przy 176cm wzrostu i 95kg na crm 125 czułem się super w sam raz, całymi nogami dotykałem ziemi i jak jechałem sam było mi wygodnie, nie przesadzajmy nie jest to gabarytów ogara 200 czy motorynki, taka xt 600 czy xr 600 wiele większe nie są.....crm 125 miałem w wieku chyba 23 lat....

 

są też różne 125 , dt 125 faktycznie jest bardzo niska, crm jest wyższa , kmx też jest niski , apka rx jest wyższa, kdx też wyższy od dt..........

 

z tym 15 tys km to chyba dla chińskiego tłoka i piach do kolan, łyse kapcie a my czerwone pole non stop i gotowanie wody :D nigdy nie liczyłem kilometrów ale coś mi się wydaje że 30 jest na spokojnie osiągalnie.....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie , nie przepisowe, po prostu się nie da, chyba że 2 pasmówką albo pseudoaustostradą, mowa o odcinku min 300km bo na kawałku 50km to oczywiście że można dobić spokojnie do 100 i więcej

 

 

autor ma 185cm wzrostu

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Varadero to duży motor plus slaby silnik daruje sobie go ale nie powiem ładnie wygląda

 

Poczekam jednak zrobię prawko i kupie 650 Suzuki

 

Tak myślę ze motorkami o pój 125 ccm to jeżdżą osoby do 23-25 lat max później widzę , ze się przesiadają na większe pój

 

 

Znalazłem 4 filmik gdzie widać jak Yamaha TD 125 rozpędza się bez zamuly do 140 km/h

 

Jak to jest możliwe ze te Yamahy to takie rakiety?

 

Ludzie pisali ze nie więcej pójdzie niż 120 to max

 

Znalazłem fajne Yamahe naprawdę ładna

http://otomoto.pl/yamaha-dt-125-x-sm-supermoto-na-kat-b-raty-okazja-M4097020.html

 

Nie otrzymałem jednolitej odpowiedzi każdy pisze co innego czy takim motorkiem np z 2006r-2007 który wyciąga jak widać bez problemu 140km/h dałoby rade jechać z prędkością przelotowa 100kmh/h nie więcej, na autostradzie , expresówce na dystansie 70 km ? Czy po takiej jeździe musiałbym wymienić coś w silniku czy silnik dostałby naprawdę ostre wciry ?

Jeżeli po odblokowaniu taki motor ma około 38KM wazy tylko 120kg jest lekki ma sporo koni to wydaje mi się ze musi mieć jednak ta moc bo porównując np 650 Suzuki ma jakby niewiele więcej około 43KM a wazy 166KG a ciągnie jak stado koni

 

 

Tu ciekawy artykuł

 

http://www.motogen.pl/Yamaha-DT125X,7863.html

 

 

Tutaj zamyka licznik

 

 

Ten rowniez zamyka licznik leci dalej?

 

 

 

 

 

Edytowane przez Super125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem nieco ponad wiek który podałeś i śmigam na Yamaha xt 125 x , założyłem szutrowe oponki i uczę się delikatnego off-a .Pomału jednak zaczynam sie rozglądać za Yamaha xt 660 r .Mam 180 cm , 96 kg i jestem pod wrażeniem jaka ta 125 jest mocna , zwinna .Jednak v-max to okolice 100 km/h a do tego pali 3l

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ludzi mi pisali , ze Yamaha XT to slaby motorek ale jego brzmienie jest lepsze , piszesz , że mimo tak słabego silnika jest dosyć mocny i zwinny czyli taka 2 T yamaha DT w porównaniu do niego to potwor ? , czy może miałeś okazje przejechać się jakimś 2 T Yamaha DT lub podobnym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znalazłem 4 filmik gdzie widać jak Yamaha TD 125 rozpędza się bez zamuly do 140 km/h

 

Jak to jest możliwe ze te Yamahy to takie rakiety?

 

 

 

Inne zębatki, na seryjnych tyle nie leci. Minus taki, że na zębatkach na prędkość nie polatasz w terenie (a DT do tego jest stworzona).

 

 

Ja jestem nieco ponad wiek który podałeś i śmigam na Yamaha xt 125 x , założyłem szutrowe oponki i uczę się delikatnego off-a .Pomału jednak zaczynam sie rozglądać za Yamaha xt 660 r .Mam 180 cm , 96 kg i jestem pod wrażeniem jaka ta 125 jest mocna , zwinna .Jednak v-max to okolice 100 km/h a do tego pali 3l

 

Nie będzie za ciężka? W sumie zależy, jaki to offroad, jak lasy, podjazdy itp. to wg mnie XT660 waży za dużo. Jak się bawiłem w jazdę terenową to z DR350 przesiadłem się na XT600 i jak szybko się przesiadłem to tak szybko wróciłem do DRki :) XT był zdecydowanie za ciężki i mało zwrotny w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...