Skocz do zawartości

panigale 1199 do mojej dupy nie pasuje, a waszej?


Rekomendowane odpowiedzi

testowal wczoraj panigale i musze powiedziec ze zawiedziony jestem. chcialem kupic 1199 ale dealer mial tylko 899 na demonstatora. nie bylem zawiedziony moca bo wiedzialem ze duzo nie bedzie ale pozycja byla dla mnie do dupy. chyba za stary i za gruby jestem haha. w zakretach bylo ok jak dupe z siodla zdejmowalem ale na prostej sie meczylem. 1199 duzo szybsze musi byc ale pozycja dalej dupna. chyba to tylko na tor sie nadaje. albo moze cienias ze mnie bo to bylby moj drugi motor i chyba nie potrafie. pozostawiam dla mlodych. jak wasze doswiaczenia. ktos daje rade tak lezec caly czas na tych sportowych ducati? ciezko w korku, dupe mi grzalo i nic zobaczyc nie moglem bo szeroki kark mam haha. musze natomiast przyznac ze bardzo sexy maszyna to.

 

post-77131-0-33443600-1403552391_thumb.jpg

post-77131-0-31803200-1403552393_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jesteś cienias, a sportowe motocykle są na tor, a nie na miasto.

w tym samym wieku jestes wiec musisz byc chudszy, pro i ogolnie bardziej wprawiony. ciekaw jestem czy reszta ludzi na forum to samo mysli. sprobuje monstera za tydzien. zgadza sie na miasto to to sie nie nadaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki to wyglada jak HD. Ja lubie szybko jezdzic. testowalem panigale zeby jezdzic jakbym motor ukradl haha. chyba wiele musze jeszcze potestowac na moje dupsko.

 

Monster nastepny kandydat albo nic mi sie nie bedzie podobac w calosci. musi byc sexi, szybki, zwinny i wygodny.

 

ok ale wracajac do tematu. ilu osobom pasuje do dupska sportowe ducati typu 899? ja twierdze ze wiekszosc mowi piekna maszyna ale jezdzic by miala problem. nieuzyteczne po calosci. na tor tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaja, klod to ty, morda moja. napisalem dzis bo przyczepe kupuje zeby na wakacje wpasc za 2 tygi i chcialem zobaczyc co sie dzieje i z kim pojezdzic a ty tu mi piszesz ni z tego ni z owego. niggdy nie mowiles ze biker z ciebie a moze to datego ze tyle lat temu a ja nie bylem hahah. da sie tu pisac na priv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto wiec fota co klodowi wyslalem -kilku tygodni temu zrobiona przez moja miss. jedyny powod dlaczego jecze to ze na tym fajnym zakrecie tre sprzetem. wymieniam dzwignie, podkrecam zawieszenie i wydech tez zmienie zeby wiecej przestrzeni miec ak jak klod doradzil. pozatym wygodna bestia ktora katuje codziennie niezaleznie czy deszcz czy slonce haha. dalej twierdze ze panigale ani zadne inne sportowe cacko do mojej dupy nie pasuje

 

 

post-77131-0-28994900-1403636386_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...