Skocz do zawartości

Stary Kisielin


smuut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Czy był ktoś w tym roku na torze w Kisielinie i może powiedzieć jaka jest tam przyczepność?

Miałem w tym roku w Poznaniu na Pirelkach Diablo bolesno-kosztowne uślizgi. Wymieniłem opony na Metzelery M7 (może bardziej odpowiednie do północnych temperatur) i zanim pojadę na szybszy tor chciałem wypróbować przyczepność tych opon na tym torze .

Ale że jesienią 2013 miałem w Kisielinie złe doświadczenia z powodu wyślizganego toru (w pobliżu szczytów zakrętu) butami jeźdźców super-moto, to nie wiem czy jest sens jechać do Kisielina nawierzchnia toru jest tak wyślizgana jak wtedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie. Przyczepność jest taka sama, ale moim zdaniem tor nie jest wyslizgany.

 

Nie wiem jak szybko jeździsz, ale ludzie schodzą w Kisielinie na łokieć i nie narzekają na przyczepność. Ja często zanim pojadę na Poznań, to nowe części, opony czy gadżety testuję właśnie na Kisielinie.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie robisz czasu 47s. A na bank ci do tego daleko to przyczyna tkwi gdzie indziej niż w przyczepności toru. Najczęściej ludzie tam glebuja ze zmęczenia. Zamiast zrobić kilka okrążeń to jeżdżą w opór i takie są efekty.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się jak pisze heniek. Tor męczący. Faktycznie przyczepny i można mocno kłaść, ale miałem przyjemność (lub nie ;)) jezdzić tam na mokro. śliski jak diabli, ale na wetach do ogarnięcia.

 

Generalnie jako uzupełnienie treningu (technika, kondycja) pod inne tory jest ok. Do testu sprzętu już średnio, bo to tor na 1-2 biegi, więc pełnej zdolności sprzętu nie przetestujesz.

Edytowane przez Kamel-JG

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie spoko ale nie pod sportowy motocykl

idealny pod 125, nakedy i przede wszystkim supermoto

mocno "prawostronny" ale zdarza się, że puszczają w przeciwnym kierunku

latałem tam tylko po suchym

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kto to robił? Mrówa, Duszan czy jeszcze ktoś inny?

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość komandosek

dla mnie spoko ale nie pod sportowy motocyklidealny pod 125, nakedy i przede wszystkim supermotomocno "prawostronny" ale zdarza się, że puszczają w przeciwnym kierunkulatałem tam tylko po suchym

Na cbf500 jest w sam raz,akurat kończą się obroty na 2,3 biegu przed większością zakrętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...