Skocz do zawartości

Świece, zamienniki do chińskich motocykli.


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zakupić świece do motoroweru JUNAK 901, niestety jest tam dziwny opis tzn.NHSP LD A7RTC. Czy mógłby ktoś pomóc znaleźć zamiennik? Byłem w sklepie moto-akcesoria wczoraj ale też nie pomogli. Pokazałem im też wizualnie tą swiece. Chciałbym kupić dobrą, firmową swiecę. Ponieważ na tymże motorowerze jeździ mój 15 letni syn życzył bym sobie aby była niezawodna bo on zaczyna przygodę z jednośladami. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko rozumiem też nie jestem zwolennikiem chinczyków ale motorower myślę że po małym udoskonaleniu będzie ok. Zauważyłem na gaźniku opis made in japan także to chyba dobry znak. Jako nowy motorower za 3700 to chyba japończyka nie znajdę. Ale dzięki za podpowiedź. To ta NGK CR6HSA będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/yamaha-dt-50-super-stan-zamiana-i3978981616.html

I mało tego, jak się znudzi to sprzedasz go za podobne pieniądze, o czym w przypadku chińczyka możesz zapomnieć.

qxl7.png

Serwis, sprzedaż motocykli i samochodów osobowych

Ostrów Mazowiecka

793736001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polatał by chwile na takim to by zmienił zdanie... Poza tym nie grzebiesz w takiej DT pięć razy dziennie.jak w tym chińczyku. Mocy i frajdy z jazdy X10.

Uwierz że za 3700zł można kupić na prawde ciekawy motorek dla syna i nie grzebać w nim co chwile. A regulacja takiej chińskiej padliny to dopiero rodeooo... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym grzebaniem. Mam skuter rometa (też chińczyk) i grzebie raz a dobrze na początku sezonu (oleje, zawory, gaźnik) a potem tylko drobne bieżące poprawki, czasem drobne pęknięcia plastików albo poluzowane śruby. Nie ma dramatu, przez sezon 3-3,5 tys.km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam również skuter rometa od nowości przebieg ok 1550 km jeżdzony sporadycznie do lasu na grzyby albo do sklepu ok 150m :biggrin: Wymieniany olej filtry i paski napędowe. ostatnio pękł karter bez powodu, rozleciał się mechanizm od kopniaka, rozrusznik po prostu stanął i nie chce zakręcić, poległ regulator napięcia i kilka pierdół. przy takim przebiegu moto japońskie nie miało by żadnych śladów zużycia nawet ostro traktowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać do japoni, nie ta liga ale nie ma co dramatyzować -da się jeździc. Jak się lubi i umie podłubać nie ma dramatu, a części tańsze niż do roweru. Po mieście i do roboty w sam raz, a są i tacy co na chinolach po europie śmigają turystycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać do japoni, nie ta liga ale nie ma co dramatyzować -da się jeździc. Jak się lubi i umie podłubać nie ma dramatu, a części tańsze niż do roweru. Po mieście i do roboty w sam raz, a są i tacy co na chinolach po europie śmigają turystycznie.

No chyba bym się nie odwarzył....

co do ceny części to racja ale mają taką żywotność co figurka z plasteliny na słońcu :excl:

a co do tematu kupiłeś te świece? lata moto ?

Mam nadzieję że przy przesiadce syna na większy moto nie będziesz już celował w chiny??? W tej cenie na prawdę można pojeździć czymś fajnym :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ngk to syf -poszukaj odpowiednika tej ngk z denso.....

 

u mnie właśnie poleciała 4 w tym miechu świeca z tej firmy do kosza -i była wygrzana i prawidłowo wkręcona...

 

mam chińską świecę torch i jakieś chińskie znaczki w skuterze -przeżyła 4 ngk c7hsa, które padały bez powodu prędzej czy później i działa do dziś....

 

od dziś tylko denso...........2 dni temu robiłem auto poszły 4 ngk , bo nie paliło na jeden gar po 150 km klient przyjechał fioletowy że tym razem nie chodzi wcale , okazało się że 2 padły po 150km , wymiana na denso i działa........

 

nigdy więcej świecy ngk......

 

ta chińska świeca obstawiam że długo pożyje.........2 dni temu dłubałem w chińskim agregacie prądotwórczym 2T używanym przez małą firemkę budowlaną , sprzęt tyrany od świtu do nocy 2 lata, na mixolu i wiertarki kątówki i godzi od wuja i nagle iskra znikła , też myśle świeca i wiesz co ?? padł stator (tam jest jakby stator sprzęgnięty z modułem i cewką ) a świeca działa dalej -a symbol : torch 12567 i jakiś hieroglif :D

 

także niech wozi zapasową i klucz bo odstawiam że ta jeszcze pożyje ale głowy sobie uciąc nie dam...

 

http://allegro.pl/swieca-denso-u20fsr-u-cr6hsa-xv-ca-125-cb-250-i4003840078.html

tu jest z denso........

 

PS nie jestem przedstawicielem handlowym denso , nie mam żadnych profitów z tego posta, ani wujka w fabryce denso po prostu taka moja opinia......

 

denso w życiu mi padła jedna -w mtx 80 , miałem awarię CDI , 4 krotnie ją zalałem na zimnym silniku (miałem problemy z iskrą i moto mi gasło na ssaniu ) i dostała przebicia....

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś sprzęt który załatwiał wszystkie świece (mbx80), NGK wytrzymywała max. godzinę (testowane na 5 sztukach), Denso jeden dzień (2 sztuki) a Iskra od jakiegoś samochodu działała dwa lata i wszystko było ok. Więc jeśli w chinolu często padają świece to polecam Iskrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...