Skocz do zawartości

Jakie ubezpieczalnie polecacie


TyLuH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heja,

Jakoś na początku marca wychodzi mi OC. Aktualnie jestem w Link4 nie mialem jeszcze z nimi do czynienia i chyba całe szczęście z tego co czytałem.
Wiadomo - reguły nie ma, ale szczegóły tworzą całość.

Może zostanę ale nie pali mi się specjalnie, więc warto chyba dokonać analizy :)
Tak więc śmiało piszcie jakie były Wasze relacje (najniżej1-10najwyżej) w poszczególnych ubezpieczalniach.
Ja mogę powiedzieć że dotychczas (puszką) mialem styczność PZU (8) UNIQA(1)
ps. orientujecie się jak jest z AC ? podobnie jak samochody - model nie starszy niz 10 lat ? W link4 powiedzieli mi ze nie oferuje AC.

Pzdr i najlepszego w Nowym Roku :)

Edytowane przez TyLuH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy moim założeniu że w OC ma być assistance z lawetą min 100 km i jak najtańsze OC to wyszedł mi link4 . Co roku przed końcem polisy wpadam na neta i umawiam się na rozmowy z konsultantami z różnych ubezpieczalni. W tym roku link wygrał.

 

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZU najtańsze i najlepsze OC. W moim przypadku -> uwaga, całe 39zł/rok za samo OC na motocykl. Do tej pory nie wiem czemu tak tanio ale płacę taką stawkę już kilka lat. Za Assistance do 150km 130zł/rok z pod domu lub 90zł/rok więcej jak 20km od domu. (dwa razy korzystałem i działa dobrze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o 2 kola to mi najtaniej OC wychodzi w PZU a samochod o dziwo w tym roku wbilem w Rankomat i znalazlem OC w You Can Drive to jakis odlam Hesti i bez zadnych znizek zaplacilem 240 zl u innych ubezpieczycieli ceny zaczynaly sie od 400 zl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i elegancja francja, przebadam w.w opcje. Dzięki za zainteresowanie:)

W moim przypadku z jednoślad w link4 płace 295pln na rok. Wybierałem pakiet po najniższej linii oporu.

Pozdrawiam i byle do wiosny...

Edytowane przez TyLuH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

PZU ma ciekawą ofertę na OC, nie wiem jak wygląda sprawa z AC.

 

To ja Ci powiem. Wartość moto wycenione na 37k zł. AC + OC + NNW 9800zł. W tym OC ponad 2k zł :icon_mrgreen: :banghead: Co lepsze, taka cena jest w pakiecie. Jak się każdą polisę z osobna weźnie wychodzi niewiele ponad 7k zł. Co i tak jest żartem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OC byle najtaniej, ja mam pojazdy ubezpieczone na naukę jazdy i płacę:

motorower PZU: OC + NNW - 99 zł

clio PROAMA: OC + NNW - 506 pakiet premium a za to samo w HDI pan zażądał 2234 zł !!! w PROAMA mam 70 % zniżki na OC, mój ojciec teraz u nich kupił OC i zapłacił 245 zł z pakietem szyba, laweta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warta - ok 90zł za OC na Aprilkę (to z jakimiś dodatkami , nie pamiętam ) , ok 300zł za Peugeot 308SW 2008 .Szkody jescze nie robiłem .

PZU - odpowiednio ok 120zł / 500zł , szkodę miałem jeszcze za Matiza ( byłem poszkodowanym - wpółczuej panu w BMW bo rozpierdol miał konkretny +spory mandat i do tego w samą wigilię , cały prawy bok drapany i wgięty a koreański potfur prawie nic , drapnięcie , kierunek i troche zderzak :laugh: ) - jedno oglądanie , wyliczanka zgodna z kosztami naprawy , wypłata kilkanaście dni i po problemie.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...