Skocz do zawartości

MotoGP sezon 2014


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fantom masz coś ciekawego do analizy (jakieś newsy) przed następną rundą Motogp ? Poza tym że Lorenzo palił kubańskie cygara i zarywał fajne Meksykanki. :)

Czy ktoś przynajmniej w małym stopniu zagrozi na tym torze Hondą ? V46 patrząc na straty jakie notował w tamtym roku czyli około 1,7s to raczej nic nie zwojuje. Zredukuje może tę stratę do 0,7 ale to też przepaść. Nie ma co ukrywać że Vale nie za bardzo przepada za nowymi torami, on kocha tory na których się wychował o czym kiedyś nawet wspominał. Nadzieja w Lorenzo ale po tych problemach trochę się ogarnie ? myślę jednak że tak że będzie mocny.

Trochę nudno w tym temacie, podgrzejmy trochę atmosferę przed GP Ameryki. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony że nikt nie popłynął na wątku z powrotem Stonera ... pozostaje czekać dopierwszych treningów.

 

:)

 

Stoner teraz bawi się w łucznictwo. Klawe życie.

 

Colin ogłosił że to ostatni sezon. Żałuję bardzo, ale to oczywiście słuszna decyzja. W domu żonka stygnie, dzieciaki rosną, latka lecą, a tu młodsi i tak skórę łoją.

http://motosp.pl/motogp/colin-edwards-rozstaje-sie-z-torami-wyscigowymi/47954/

 

Nie wiem czy śledziliście spór Schwantza z COTA. Bosko jest oglądać jak po miesiącach obrzucania się błotem obie strony uśmiechają się do zdjęć i wymieniają uprzejmości pod swoim adresem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam na jakąś pożądną biografię - Colin to niesamowita postać ze świata wyścigów. Ikona.

 

 

BTW. Ktoś korzysta może z apek mobilnych dla MotoGP (i/lub WSBK)? Live timing, wyniki itp. Polecicie coś? Może być nawet płatna, ale nie jak oficjalna apka Dorny 20 kilka bucksów (dla MotoGP).

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwalifikacje....

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...