Skocz do zawartości

MotoGP sezon 2014


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem pytać czy ktoś jedzie, no to fajnie przemo już teraz zamawiam się na podpinkę do Twojej ekipy. :) i tym sposobem znalazł się sposób żebym Ci się odpłacił ;) po tym moim nieszczęsnym ostatnim SD ;) śliwę a nawet dwie pijesz ze mną za darmo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem był bohaterem tego wyścigu, gonił tych dwóch jak wściekły tak jak pisałem. Czasy w przedziale 1,39,2 mówią same za siebie, a Jorgiemu się ładnie wcisną pod łokieć. 99 nawet nie próbował oddać. Za późno zaczął gonić tę dwójkę bo tak myślę że by mocno zagroził Marquezowi w tym wyścigu. Z resztą V46 też miał dobre tempo myślę że jeszcze 2-3 laps i by połkną 99 :) Bradl wcześniej wytrącił go z równowagi i pewności jazdy ale potem mu oddał ;)

Wyścig mi się bardzo podobał, MM jak kierowca z 10-cio letnim stażem na początku obserwował jak chłopaki się kotłują, on jest niesamowity. Ostatnio chyba V46 w 2001 roku wygrał 3 wyścigi pod rząd, MM przeją pałeczkę od 46 ale to już wiele razy pokazywał. Ten Janone na tym Ducati też daje radę, Janikiel więc nie jest tak źle jak ostatnimi laty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak było wczoraj w Jerez

 

http://www.asphaltandrubber.com/motogp/friday-jerez-tony-goldsmith/

 

Marquez nie pozostawia wątpliwości, kto tam rządzi

 

https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10154951_617846584969194_4348574330970862128_n.jpg

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka taka sobie bo Mark miał za dużą przewagę, ale za to początek był ciekawy dopóki Marquez nie uciekł. Non stop pierwszy po 4 rundach. Teraz chyba cokolwiek ciekawego będzie się zaczynało od drugiego miejsca :)

logo-forum.png

 

Nowy blog motocyklowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantom widzę że jesteś na forum, mam pytanie co się dzieje z Linem Jarwisem czy jakoś tam ? Od trzech wyścigów chyba go nie ma na padoku ? Kamery go przynajmniej nie wychwytują, oglądałem wszystkie wolne treningi i kwali i WU i nie widzę gościa.



Jest zajęty i kontrakt negocjuje dla Jorge. :) Swoją drogą nie poznaję tego chłopaka w tym sezonie. W FP4 (zbliżone warunki pogodowa do wyścigu) robi świetną symulację 1,39 i niskie 1,40, robi chyba 16 laps a w wyścigu taka klapa. Ja go nawet obstawiałem na pierwszym miejscu po tym wolnym treningu.

Dani go objechał kolejny raz z łatwością nawet nie próbował oddać, a V46 nawet nie uszczypną jak za nim jechał. Coś się dzieje z tym chłopakiem.



no i jeszcze ten dzisiejszy start, to była jego potężna broń w tamtym sezonie takie pierd.... młotem na sam początek. Trochę Badziak z Grzechem się przekomarzali jak oglądali starty Jorke przez cały weekend ale wyszło na Grzecha stronę w wyścigu :)



przyczyną tych niepowodzeń chyba jednak jest ten młody MM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmzhk2WCEAAh18L.jpg



Nie mam czasu śledzić kulis - ostatnio oglądam tylko ściągnięte z netu same wyścigi, bez tych wszystkich ciekawych dodatków, wywiadów, analiz wrzucanych przez bbc czy dornę. Lukam tylko jeszcze na szybko na twittera. Za dzień, dwa może Emmett coś napisze ciekawego.

 

To że Marquez jeździ na innej orbicie to już dla wszystkich oczywiste. Natomiast to że Lorenzo coś nie wychodzi to jest tak jak zawsze w takiej sytuacji - za dużo jest zmiennych żeby wyciągać jednoznaczne wnioski. Podobnie z Danim - wyglądało, że Dani mógł łyknąć Jorge wcześniej i dogonić Valentino wcześniej żeby zdążyć go wyprzedzić. Ale po wyścigu mówi, że miał problemy z przodem na początku i ogólną niestabilnością i dlatego wiózł się za Lorenzo. Lorenzo miał miękką oponę, a Vale twardą. Może to Lorka zgubiło? Vale imponująco wraca na czoło.

 

Z Jarvisem to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...