Skocz do zawartości

Kilka gratów do enduro


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad kupnem nowego kasku, buzera i butów. Jakie obecnie marki są na topie i w rozsądnych cenach? Czy można coś kupić sensownego żeby zamknąć się w kwocie max 3 tys złotych?

 

Kask - Zastanawiałem się nad airohem ale ceny modeli które mnie interesują chodzą po prawie dwa tysiące. Jakiego producenta możecie jeszcze polecić?

 

Buzer/zbroja - jakie konkretne modele są godne polecenia, oczywiście chodzi mi o pełną ochronę od pasa w gore, kręgosłup, barki, klatka piersiowa, łokcie itd. Czy prócz UFO i Acerbis są jeszcze inni producenci produkujący takie ochraniacze do tysiąca złotych?

 

Buty - tutaj chciałbym kupić buty z zawiasem w kostce i wyciąganym środkiem. Czy miał ktos do czynienia z butami TCX?

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam TCX pro2.1 , jestem zadowolony, buty wygodne i pancerne bym powiedzial, klamry solidne, przed zakupem tez szukalem opinii na temat tych butow i znalazlem na forach usa , co do rozmiarowki to ja na przyklad mam 44, zamowilem 45 sa idealne oczywiscie z wewnetrzna skarpeta.

 

co do zbroi , to popatrz tu , ja zamawialem klamoty.

 

http://www.motocard.com/en/protections/protection-alpinestars-bionic_for_bns.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acerbis wg mnie robi solidne produkty za rozsądą kasę, problem jest z dostępnoscią, u mnie w sklepach praktycznie nie ma nic, więc trzeba bawic się w allegro itp

 

ja mam do kupienia buzer (mysle ze wezme acerbis bomber), buty (miałem acerbis nawet mocne ale ciezkie i przemiękają) i nakolanniki albo ortezy i tutaj jest drogo, kumpel ma fajne asteriski czerwono-czarne, ale to 2.5K zł, myślę nad czymś tańszym, może ktoś zna jakis sprawdzony model? kupowanie uzywek to chyba taki se pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask - Zastanawiałem się nad airohem ale ceny modeli które mnie interesują chodzą po prawie dwa tysiące. Jakiego producenta możecie jeszcze polecić?

 

Airoh Aviator teraz można wyrwać za 1200 zł. Moja dziewucha kupiła 2 tygodnie temu model Dome za 500 zł i to w salonie Yamahy. Więc jest dobry moment na wytargowanie czegoś. Ze swojej strony polecam zakup w niemieckim FC Moto, szybka dostawa i dobre ceny, zerknij.

 

Buzer mogę śmiało polecić Foxa, dałem 300 zł, wygodny, lekki i nic nie krępuje ruchów podczas jazdy, Wywinąłem już w nim kilka razy orła i nic nie uwiera przy upadkach. Co ważne nic się nie przesuwa podczas jazdy, ochraniacz ściśle przylega do klatki i pleców. Do tego zakładam nałokietniki tej samej firmy, ale tylko do ostrzejszego latania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...