Skocz do zawartości

Uruchamianie silnika po długim zastaniu Kawasaki KZ1000!


Piroo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co Wy się uparliście tak na sprzęt który i za 20 lat raczej klasykiem nie będzie( no bo nie wniósł niczego więcej ponadto co poprzednicy wnieśli..)???

 

Przepraszam, bredzisz ja Ci co palili WSK-i i cieli Junaki w latach 90-tych, a teraz te sprzęty stają się wschodzącymi gwiazdami drobnego inwestowania długoterminowego.

Edytowane przez M a D a F a K a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym sobie darował, albo poszukał 2 silnika, bo jak rdza łapnęła i łożyska toczne( a tak prawdopodobnie jest skoro nie można ruszyć nawet o mm..), to koszt prawidłowego remontu + odnowienia jako takiego motocykla, może przerosnąć koszt odkupienia ode mnie mego Ducati 999, który jest najdroższym zwykłym 999 w Polsce...

 

Nie lepiej kupić w miarę sprawny klasyczny sprzęt np KZ 1300 z Motostodoły, lub tańszą Hondę CB 750- z 1974 roku na chodzie nie dymiącą do wizualnej poprawki???

 

Co Wy się uparliście tak na sprzęt który i za 20 lat raczej klasykiem nie będzie( no bo nie wniósł niczego więcej ponadto co poprzednicy wnieśli..)???

 

Prześpij się ze sprawą polej trochę zimnej wody na głowę i dopiero podejmij jakąś decyzję...

Pozdr. J-999

 

Sprawdziłem... sam wał korbowy po zniżkach- ok. 1000 dolarów, jak się nie uszkodzi bloku silnika...

 

Ja bardzo lubię stare japończyki i bardziej je cenie za trwałość i niezawodność dziś już się nie robi motocykli i aut w taki sposób.Tak się składa że ten KZ to wersja POLICYJNA i już jest klasykiem nie spotyka się ich często na naszych ulicach! Poza tym jeździłem kiedyś cywilnym KZ 1000 i motocykl pomimo swojej wagi prowadzi się super i był bardzo wygodny ! Jeśli się nie uda wskrzesić silnika to poszukam innego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i WŁAŚCIWYMI narzędziami. Dobre, odpowiednie narzędzia to 60% sukcesu.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam tez próbuje wskrzesic stojacy z 3lata pod chmórka motocykl yamahe fj1100 prawdopodobnie bo nie ma do niej dok. a na tabliczce przy kierownicy nie moge sie doczytac modelu.

 

 

Na początku numeru masz oznaczenie modelowe np.47E dotyczy modelu FJ1100

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy przyczynę całego zamieszania

 

wszystko przez to że spadł wężyk od podciśnienia na króćcu ssącym tamtędy dostawała się woda i przez otwarte zawory na cylinder taki mały wężyk a narobiło bigosu.

 


 

coś nie mogę fotek wrzucić to linka wysyłam.

 

 

Edytowane przez Piroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...