Skocz do zawartości

Zakup Laguna vs Focus


hell87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląd kwestia gustu, mi się laguna w ogóle nie podoba.Fordek za to ma w sobie to coś.

Ale w takich pieniądzach najważniejszy jest stan i awaryjność.

Mogli byście polecić na jakie modele zwracać uwagę?

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazowanie to nie jest wymóg. Raczej dodatkowy atut :) wszystko będzie zależeć od tego ile faktycznie tych km wyjdzie. Bo litr paliwa za 1.5zl brzmi bardzo kusząco.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno fordy nie lubią gazu, ale to tylko podono. Kumpel miał Fiestę 4 lata i nic złego na gazie się nie działo. Fiesta świeża, coś około 2010 a nie jakaś stara. Natomiast najlepszy silnik pod gaz to VW/Skoda 1,6 MPI 102KM

 

Pozdr,

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem tylko przy okazji zauważyć ze Multipla to najbardziej zajebiste auto jakie kiedykolwiek używałem.

 

Bo taka jest prawda. A najwięcej o Multipli mają do powiedzenia ci, co nigdy nawet jej na oczy nie widzieli (że brzydka i chu.. auto). Rodzice to mieli przez 8 lat, kupili w 2002 roku 2 letnią, silnik 1.9 JTD 115 KM. Sam tym sporo jeździłem. Tak przemyślanego auta jeszcze nie widziałem. Wszystko zaprojektowane pod wygodę użytkownika, dźwignia biegów, regulacja nawiewów i klimy, każdy element: kokpit, drzwi obity ciemno niebieskim welurem, to auto prawie wcale nie nagrzewało się na słońcu - wystarczyło otworzyć na moment drzwi i wypuścić gorące powietrze a następnie włączyć klimę i od razu można jechać z zamkniętymi szybami. Do dzisiaj nie jechałem żadnym autem, które ma taką świetną widoczność z kabiny. Gdzie nie spojrzałem to wszędzie szyby i wszystko dookoła widać. Silnik również bez zarzutów, diesel a cichutki, że przy spokojnej jeździe można było go pomylić z benzyną. Przy sprzedaży miał na liczniku oryginalne 220 000 km i jeździł tak samo jak po zakupie. Auto trochę niedocenione ze względu na swój specyficzny wygląd, szczególnie lampy postojowe na podszybiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale dla mnie trochę za duże. Gdybym miał więcej $$ to bez wahania bym brał Megane RS, a takto trzeba kombinować i szukać.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...