Skocz do zawartości

Co jest z tym Ducati.


Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe, ja m.in jedżę i wcale mi się podoba Lodówka :icon_mrgreen: ...całkiem sensownie zrobiony motocykl, wymieniłbym tylko koła na 17 cali znaczy ludzki rozmiar...

Duży zbiornik. wygodny również dla pasażerki, mało pali, nieźle hamuje, w lusterkach wszystko widać w miarę bezawaryjny i prosty jak budowa cepa...na dodatek, Paso 750 Limited wyprodukowano 100 sztuk ... za parę lat niezły klasyk będzie już teraz zagramanicą Limited ma cenę...

 

Pozdr. J-999

 

P.S. A najbrzydszy motocykl to :

1. Hayabusa - mego kumpla

2. R6 - mojego brata

3. CBR 900 1998 - Śp. Mrozka

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To tak jak z dobrym winem ........ sikacze schodzą w ilościach setek tysięcy butelek rocznie..... a dobre wina które troszkę kosztują sprzedają się w ilościach setek może maxymalnie kilku tysięcy butelek rocznie :D

 

Klod, srednio dobre wino kosztuje mniej wiecej 10 € za flaszke, dobre 20,- 30 to juz b. dobre tyle, ze mlode rocznikowo, sa drogie, bo winice doliczaja sobie kilka Zloty rocznie za lezakowanie - koszty magazynowanie.

 

tyle ze wino sie niepsuje od stania jak ducati :laugh:

 

Ales pojechal ! :icon_mrgreen:

 

Szramer, psuje sie, dlatego trzeba je co Jakis czas przelozyc / obrocic.

 

 

Nigdy nie jadłeś galaretki?!?!

 

Jadlem 96 % w Norwegi, notabene zabarwiona na rozowo, a podawali w strzykawkach 20 cm3 :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decyzja zapadla 1098s idzie do sprzedania , po wizycie na torze skreca to jak autobus(cos jak stary fajzer1000) , bez zmiany polek sie nieobejdzie co kwalifikuje do klasy superbike a nie superstock, wiec moge teraz sie zgodzic z innym(myslalem ze to tylko historyjki na padoku) , hamulce silnik zajebioza , zawiecho zero feedbacku , bez taczki pieniedzy nienadaje sie to do scigania , teraz fani ducati moga na mnie wieszac koty :laugh: , o pekajacych bezpiecznikach i regulacji wysokosci tylnego zawieszenia niewspomne :banghead:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo trzeba było brać 1098 R, które ma regulowaną półkę jak poprzednie generacje np. moje 999 ma :icon_mrgreen: ...

 

ale szanuję decyzję nikt kotów i psów nie będzie wieszał, bo to karalne :-)

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i EnduroDucati się zes...ało :icon_mrgreen: ...

 

Ale to z mojej winy, bo sposób eksploatacji daleki był od tak przyjętego przez moich rówieśników "pyrkotania"...co prawda, nie jest to awaria uniemożliwiająca powrót o własnych siłach do domu,( 1 iskra jest - działa)..

Moto już rozebrane, i już chyba wiem co poszło, moje lutowania kabli od impulsatora przedniego cylindra na szybko - prawdopodobnie nie wytrzymało, i się rozeszło... muszę na przyszłość lepiej się przyłożyć, a to wszystko przez to, że szybko chciałem pojeździć...

Hehe, jak go rozebrałem, to się zdziwiłem jak upier.... .. lony może być motocykl, wszędzie błocko i piach... oj ... czeka mnie też porządne czyszczenie...

 

Żeby odreagować, karnąłem się 999 do Ryśka z Jedwabnego, potem do braciaka i z powrotem, co dało się zauważyć:

 

blaszanki bardzo szybko, zapomniały, że istnieją dość szybkie motocykle i prawie każdy wymuszał na mnie pierwszeństwo... tak więc uważajta na siebie!!!

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przyczyna awarii wykryta, jednak lutowanie na szybko zdało egzamin...

 

Nie zdał egzaminu za to japoński impulsatorek firmy Nippondenso, jako, że są dwa i jeden jeszcze dobry, chyba wymienie oba od razu....

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...