Skocz do zawartości

Mam nagranie pirata, czy go podkablować czy czekać aż zabije ?


Gość Zbycho
 Udostępnij

Czy zgłosić zdarzenie na policję ?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zgłosić zdarzenie na policję ?

    • Zgłosić zdarzenie na policję ?
      34
    • Nie zgłaszać zdarzenia na policję ?
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Przekonaliście mnie, idę sprzedać sąsiada, stoi na zakazie. Trzeba budować społeczeństwo obywatelskie.

 

Widzisz różnicę pomiędzy parkowaniem na zakazie a wyprzedzaniem na pasach pojazdu który zatrzymał się aby przepuścić pieszego?

 

A co do twojego pytania, to zależy gdzie parkuje. Jak np to jest bus który parkuje przed przejściem dla pieszych to odpowiadam: tak zgłoś, może komuś życie uratujesz. Jeśli natomiast nie stwarza realnego zagrożenia, to odpowiadam: nie nie zgłaszaj.

 

Podsumowując:

 

Właśnie powyżej mamy przekrój przez całe internetowe społeczeństwo. Przykłady tych którzy umieją używać mózgu, myśleć racjonalnie i reagować adekwatnie do sytuacji, mamy też przykłady takich co dla samej zasady demonizują sytuację żeby tylko być na "nie" - czyli inaczej niż reszta, no i na koniec mamy przykłady ludzi o IQ cegły, którym już nic nie pomoże.

 

 

PL nie jest juz krajam polozonym nad trzema morzami.

:crossy:

 

Eeee nie pamiętam tego okresu... Przypomnij kiedy to było?

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty przykład:

Kradną motocykl w biały dzień-nikt nic nie widział choć wszystko wszyscy widzieli-znieczulica.

Reakcja na skandaliczne zachowanie na drodze stwarzające niebezpieczeństwo zabicia pieszego-kablowanie.

Według filozofii Nezki nie można być świadkiem kolizji bo to też kablowanie itd itd.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bycie w jakiejkolwek sprawie świadkiem oznacza kilkugodzinne oczekiwanie na przesłuchanie i wezwanie dodatkowo na inny dzień na zapewne niekończące się przesłuchanie dodatkowe.

Dla osoby aktywnej zawodowo jest to pewnien problem, choć dla emeryta zapewne jakaś rozrywka.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reagować i zwrócić uwagę to trzeba było na miejscu a nie długo po fakcie skazywać kogoś na kilkaset złotych kary (pewnie nie będzie nawet wiedział za co) Idąc waszym tokiem rozumowania to może facet jest ojcem piątki dzieci i jedynym źródłem utrzymania rodziny, jego zawód to kierowca a ma na koncie 20 pkt karnych. Ten mandat zrujnuje mu życie, straci pracę i pieniądze, żona się z nim rozwiedzie a dzieci wylądują w domu dziecka. Może jest głębokie i szerokie. Ważne jest to co się stało a nie to co mogło się stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz różnicę pomiędzy parkowaniem na zakazie a wyprzedzaniem na pasach pojazdu który zatrzymał się aby przepuścić pieszego?

Nie.

A co do twojego pytania, to zależy gdzie parkuje. Jak np to jest bus który parkuje przed przejściem dla pieszych to odpowiadam: tak zgłoś, może komuś życie uratujesz. Jeśli natomiast nie stwarza realnego zagrożenia, to odpowiadam: nie nie zgłaszaj.

 

Ale ja nie zadałem żadnego pytania.

 

Właśnie powyżej mamy przekrój przez całe internetowe społeczeństwo. Przykłady tych którzy umieją używać mózgu, myśleć racjonalnie i reagować adekwatnie do sytuacji, mamy też przykłady takich co dla samej zasady demonizują sytuację żeby tylko być na "nie" - czyli inaczej niż reszta, no i na koniec mamy przykłady ludzi o IQ cegły, którym już nic nie pomoże.

 

Rozumiem, że ormowcy, sprzedawczyki, konfidenci należą do Mensy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Widzisz różnicę pomiędzy parkowaniem na zakazie a wyprzedzaniem na pasach pojazdu który zatrzymał się aby przepuścić pieszego?

 

A co do twojego pytania, to zależy gdzie parkuje. Jak np to jest bus który parkuje przed przejściem dla pieszych to odpowiadam: tak zgłoś, może komuś życie uratujesz. Jeśli natomiast nie stwarza realnego zagrożenia, to odpowiadam: nie nie zgłaszaj.

 

Podsumowując:

 

Eeee nie pamiętam tego okresu... Przypomnij kiedy to było?

 

Ja tam Panie juz kiepski z histori Polski jestem, ale bylo.

 

 

Bycie w jakiejkolwek sprawie świadkiem oznacza kilkugodzinne oczekiwanie na przesłuchanie i wezwanie dodatkowo na inny dzień na zapewne niekończące się przesłuchanie dodatkowe.

Dla osoby aktywnej zawodowo jest to pewnien problem, choć dla emeryta zapewne jakaś rozrywka.

 

No i ? Dzis nie widzisz y jak Skowronkowi Golfa kradna, a za tydzien Skowronek nie widzi jak Twojego Mercedesa kradna. I oboje placzecie, ze nikt nie znalazl sie kto widzial - kumkasz ?

 

W zyciu nalezy miec jakies priorytety. Pozatym wezwanie na policje masz zwolnienie z pracy.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Reagować i zwrócić uwagę to trzeba było na miejscu a nie długo po fakcie skazywać kogoś na kilkaset złotych kary (pewnie nie będzie nawet wiedział za co)

 

2. Idąc waszym tokiem rozumowania to może facet jest ojcem piątki dzieci i jedynym źródłem utrzymania rodziny, jego zawód to kierowca a ma na koncie 20 pkt karnych. Ten mandat zrujnuje mu życie, straci pracę i pieniądze, żona się z nim rozwiedzie a dzieci wylądują w domu dziecka.

 

1. Spoko, badz pewien, ze czy to na mandacie, czy to na sprawie mu dokladnie przypomna za co to jest.

 

2. Idac Twoim tokiem myslenia, to taka osoba moze mordowac, gwalcic, rabowac, no bo przeciez nie mozna mu zycia zmarnowac.

 

JAk myslisz, czlowiek ktory ma 20 punktow na koncie, Zone i 5 - ke dzieci bedzioe jezdzil dalej jak wariat, czy moze bedzie uwazal. Jezeli bedzie mial to w doopie, to niema czego zalowac, dostanie na wlasne zyczenie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak .Ostatnio jakiś wariat firmowym busem o mało mnie nie staranował .Nie nagrywałem (szkoda) . Nie ważne , że może ma 15 dzieci żona czeka z objadę itd . Jeśli jest zagrożeniem na drodze może taka denuncjacja da do myślenia na przyszły raz jeśli by chciał wymusić .

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezka, problem sam się rozwiązał. Nie widać numerów. Słońce ostro dawało w plecy i widać tylko jasną plamę ... nie zostanę więc konfidentem :mad: .

Swoją drogą nie życzę Ci byś musiał kiedyś weryfikować poglądy. Współpracować czy też nie ...

Poza tym ... jak ci zajumają motocykl czy samochód zapewne też nie zgłosisz na policję ?? W końcu ma się te zasady :ph34r: :icon_mrgreen:

 

 

Potrzebuję instrukcji jak wrzucić film na forum. Na razie mnie to przerasta. Może w pracy poproszę któroś z dziewczyn ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Spoko, badz pewien, ze czy to na mandacie, czy to na sprawie mu dokladnie przypomna za co to jest.

 

2. Idac Twoim tokiem myslenia, to taka osoba moze mordowac, gwalcic, rabowac, no bo przeciez nie mozna mu zycia zmarnowac.

 

 

 

1. To, że będzie przypomniane, nie znaczy, że on będzie pamiętał tą sytuację.

2. Czy kogoś zamordował, zgwałcił, przejechał?

 

jak ci zajumają motocykl czy samochód zapewne też nie zgłosisz na policję ??

 

Jak mi ukradną to zgłoszę bo to jest fakt dokonany, jak ktoś podejdzie z palnikiem do moto i metr przed sprzętem się rozmyśli to nie zgłoszę. Poza tym nikt przypadkowo nie kradnie i nie gwałci a tutaj mamy sytuację gapiostwa bo chyba nie wierzysz, że osobnik chciał przejechać człowieka na pasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję instrukcji jak wrzucić film na forum. Na razie mnie to przerasta. Może w pracy poproszę któroś z dziewczyn ...

 

Musisz miec Konto E-Mail, zarejestrowac sie na you tube, wyskoczy Ci rejestracja na Google. film wrzucasz na Desktop kompa i klikasz na jego wsiagniecie / wgranie.

 

Czekamy z niecierpliwoscia

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...