Skocz do zawartości

Palenie gumy na Narodowym :)


Arcii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma czym się chwalić, tak jak było wspomniane wcześniej TROSZKĘ POKORY. A co do butów to nie wiem dlaczego się rzucacie, ja jak jeżdżę koło komina to tez jeżdżę w jakiś adaśkach ( nawet białych) i jeansach wygodniej a w razie gleby, no mówi sie trudno jestem tego świadomy że mogę zostać bez skóry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czym się chwalić, tak jak było wspomniane wcześniej TROSZKĘ POKORY. A co do butów to nie wiem dlaczego się rzucacie, ja jak jeżdżę koło komina to tez jeżdżę w jakiś adaśkach ( nawet białych) i jeansach wygodniej a w razie gleby, no mówi sie trudno jestem tego świadomy że mogę zostać bez skóry:)

Po prostu nie promujemy tu dewiacji zwłaszcza w tym zakresie.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jadę dalej (czyt. od 20km do ......) to wskakuje w odpowiedni ciuch ale koło komina nie bardzo. Ktoś się tam pytał jak palić gumę proszę :) http://www.youtube.com/watch?v=4g_rX3Cnrp4 Jakość tragedia:)

Edytowane przez D0l0R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opłaca się wychodzić na motocykl żeby zrobić mniej niż 20 km?

Mi tak bo jazda dla mnie to przyjemność i nawet na siłownie jadę 4 km w jedna stronę, a tak Gwoli ścisłość nie napisałem ze wychodzę na motocykl żeby robić 20km:/ tylko jak jadę dalej niz 20 km. Wiek nie ma nic do rzeczy, wiem co mi grozi jestem tego świadomy. Po prostu jak ma się coś stać to nawet w drewnianym kościele cegła na głowę mi spadnie. Rozumiem że jest to forum i nakłania się tutaj do jazdy w pełnym odpowiednim stroju i ja tak jeżdżę ale tak jak pisałem dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdrość ... zazdrość przez nich przemawia... rycerzu w białych zapierdalajkach - miej wyj**ane :-D

 

Rozwiniesz czego tu zazdroscic ? Do giermka jeszcze jeszcze daleko, a Ty tu z rycerstwem .... :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...