Skocz do zawartości

..forumowa wyprawa na wschod


Gość yeuop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nieźle, nieźle 4655m n.p.m. i jakie bajeczne widoczki.

Nic tylko pozazdrościć i pogratulować. :)

 

 

P.S.

Ciesz się, że pogodę masz świetną. Mnie przez trzy dni przemoczyło a potem na koniec spadł śnieg w takich trochę mniejszych górkach :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedac w kazachstanie skonczyla mi sie benzyna.. calkowicie.. bardzo szybko udalo mi sie zatrzymac jakiegos diesla, ktory przypadkiem mial przy sobie 50 litrow benzyny.. dziwny przypadek, nie? :)

 

P9080802.jpg
загрузить картинку

 

 

(imageshack sie ze*ral, wiec nie wiem, czy wklejac foty, czy innym razem.....)



widoczki..

P9080803.jpg

P9080805.jpg

 

 



P9080806.jpg

a teraz sluchajcie mojej opowiesci :banghead:

przejechalem caly ten kazachstan w 4,5 dnia.. wjezdzam do rosji.. zatrzymuje sie w jakiejs pierwszej sensownej miescince.. ide do banku wymienic kase na rosyjskie ruble.. babeczka mowi, ze nie przyjmuja tenge (waluta w KAZ).. ide do drugiego banku.. babeczka mowi, ze tu mi nikt nie przyjmie tenge.. a gdzie przyjma? nigdzie, moze w moskwie.. :banghead: :banghead: :banghead:

jak pozniej opowiadam te historie ludziom w rosji, to wywoluje ona salwy smiechu.. widocznie sporo ludzi juz tak sie nacielo.. powiedzieli mi, ze te kraje sie na siebie poobrazaly i stad taka polityka..

no ale co tu zrobic? w kieszeni okolo tysiac pln w walucie, ktorej mi nie chca przyjac w rosji..... ide do jakiegos mechanika (skad taki pomysl? :laugh: ) i mowie mu moja wstrzasajaca opowiesc.. on na to: "widzisz ten sklep? pogadaj z wlascicielem, on jezdzi po towar do kazachstanu".. no i kilka minut pozniej juz mialem portfel wypchany rublami :)

P9090808.jpg

 

Edytowane przez yeuop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosja..

P9090809.jpg

czasem nieco chlodno..

P9090810.jpg

 

 



skonczyl mi sie antykoltunator.. na szczescie w saratowie mieli.. chociaz drogie to.. ale czego sie nie robi dla swoich wlosow :)

P9100812.jpg

no i w koncu wymiana oleju...... prosze nie pytac, o ile przeciagnalem interwal wymiany oleju :banghead: nie powinienem jezdzic motocyklem..

P9100813.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawiązuję do tego tematu, ale Yeuop jest dość barwną postacią na forum i często ludzie czepiali się Go bez powodu.

A mi On bardzo imponuje siłą charakteru i dążeniem do celu.

Nie jeden "globtroter" przy Nim wymięka...

Wielki szcun!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawiązuję do tego tematu, ale Yeuop jest dość barwną postacią na forum i często ludzie czepiali się Go bez powodu.

A mi On bardzo imponuje siłą charakteru i dążeniem do celu.

Nie jeden "globtroter" przy Nim wymięka...

Wielki szcun!!!

Uwierz nie Tylko TObie, robi coś o czym każdy marzy i pewnie dlatego z zawisci sie go czepiaja:) Ale Olać ich i Yeuop i tak bedzie robic swoje (mam nadzieje):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano. To ci od książki "Byle dalej" i motocyklowej podróży dookoła świata. I na rowerach. Nawet pożyczyłam i czytałam ;). Poza tym było chyba o tym kiedyś w jakimś temacie na FM. Chyba. Albo na innym forum, już nie pamiętam.

 

Czyli znowu ich pognało :).

Edytowane przez Grass

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...