Skocz do zawartości

..forumowa wyprawa na wschod


Gość yeuop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to lece tym pamir highwayem z murgabu na khorog.. ciagle jedzie sie plaskowyzem na jakis 3000-3500m, czasem jakas przelecz na ponad 4000m..

g3gj.jpg

9nlz.jpg

 



quys.jpg

ja niestety w terenie jezdze jak niepelnosprawny umyslowo, wiec postanawiam sie trzymac tylko glownych drog..

 

75wt.jpg



phm1.jpg

6gzv.jpg



w Khorogu ide na ambasade afganska i dowiaduje sie, ze wize moge dostac bez problemu, ale ona nie jest gwarancja tego, czy akurat teraz wjade do kraju.. w ciagu ostatnich 2 tygodni slysze rozne opowiesci od ludzi, ktorzy chcieli tam wjechac.. jednym sie udalo, innym nie.. ci, ktorzy wjechali, musieli dodatkowo wybulic sporo usd, a mnie w tej chwili nie bylo stac na taki wydatek.. w dodatku najpozniej za kilka dni i tak musialbym juz byc w kazachstanie, bo tak kretynsko sobie wize ustawilem, ze w sumie w AFG moglbym zostac najwyzej ze 2-3 dni, a to mnie nie satysfakcjonuje :( noca przejezdzam sie wzdluz granicy z krajem, ktorego ludzie naprawde mi imponuja :) po czym wyjezdzam z khorogu i od tego momentu oficjalnie rozpoczynam powrot do domu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fl1z.jpg

rrm2.jpg



0pko.jpg

rjlk.jpg

 

 



5xbf.jpg

fl21.jpg



yyfu.jpg

2uyq.jpg



ktoregos dnia robi sie niezle chlodno.. troche wiatru, deszczu, nawet lekkiego sniegu wysoko na przeleczy..

 

n8uy.jpg

cva9.jpg

 

 



54gr.jpg

wiec przejezdzam znow przez ak baitala..

rz93.jpg



ciagle dbam o moje plantowskie wlosy ;-)

bk1f.jpg

w kirgizji jest fajny odcinek z sary tasz do osz - dla takich terenowych ciap jak ja :)

8a91.jpg



xw71.jpg

ostatnia przelecz w kirgizji noca.. zimno i ladnie..

u5xt.jpg



we9o.jpg

w talasie kupuje gore jedzenia.. w nocy myslalem, ze sie porzygam z tych jagodzianek :)

 

no i wjezdzam do kazachstanu.. tym razem probuje przejechac caly kraj w ciagu 5 dni, by nie musiec sie rejestrowac.. jest cieplo, ale nie tak mocno jak ostatnio.. to bardzo fajny kraj do jazdy, o ile nie jest mega goraco

4uni.jpg



XTek z radosci zsikal sie z gaznika :)

2bfl.jpg

potem ktoregos dnia kapnalem sie, ze nie mam karimaty...... kurna, zgubilem ja.. lub zapomnialem spakowac :(

zrobilo sie juz pozno, ide kolo 22:30 do sklepu z zarciem, mowie im swoja wstrzasajaca historie i prosze, by mi sprzedali jakis kocyk, dywan czy cos.. no i sprzedali :)

xmak.jpg



2rxc.jpg

jeszcze ciagle jest troche tych objazdow, ale generalnie jest o wiele lepiej!!

 

kto zgadnie, czy udalo mi sie przejechac kazachstan w ciagu tych 5 dni?

oczywiscie, ze udaje :) zjawiam sie na granicy o 23:35..

kazachstan to fajne panstwo..

uhhp.jpg

dobra, spadam stad, bo juz tu siedze 3 godziny, tu nie ma kibla, a mi sie strasznie chce sikac.. do uslyszenia!!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yeuop,fajnie że jesteś na tym forum.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...