Skocz do zawartości

..forumowa wyprawa na wschod


Gość yeuop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Olalem pisanie na tym forum, bo wklejenie jednego zdjecia zajelo mi kilkanascie minut :banghead:

A co ciekawe - na advrider.com dalo sie wklejac normalnie. No coz.

 

Dobra, probujemy dalej :)

No to wiec wrocilem po motocykl, ale bylo juz kompletnie ciemno. Pytam ludzi z parkingu, czy moge tu przekimac. No moge. Ale nie obok motocykla, bo motocykl stoi kolo workow ze smieciami, wiec w nocy lisy moga przyjsc. Lub niedzwiedzica :blink:

 

5cw4.jpg


O, dziala :)

Stamtad przelecialem kawalek przez Slowacje. Tej czesci tego kraju nie znalem, bardzo ladnie.

 

gk9d.jpg

Potem wrocilem do kraju, by najesc sie nieco.

 

ufyo.jpg

 



Potem szybciutko przelecialem jakos przez Bieszczady. Troche rozkopana trasa na Komancze, ale i tak ladnie bylo.

 

svw1.jpg

 

d5dn.jpg
Przejazd na Ukraine bez problemu. Pamietam te czasy, jak ta granica wygladala nieco grozniej.

Zapomnialem w domu wziac cos na przykrycie motocykla :)

 

txs4.jpg


Na liczniku pojawilo sie 134814km - a to oznacza, ze mamy okragla rocznice. Mamy wspolnie przejechanych 100tys. km - czyli jestesmy skazani na siebie do konca zycia :)

 

im3z.jpg


W koncu porzadne zarcie..

 

mqkx.jpg

 



I lokalne ukrainskie sprzety.....

 

2aa9.jpg


sluchajcie, cos mi sie rypie i niektore zdjecia pomimo prob sa strasznie duze, nie wiem, o co chodzi..

z odessy polecialem na dzankoja, feodosije, kercz..

jeszcze po ukrainskiej stronie kupilem jagodzianke z ziemniakami.. pycha!!

 

f0dq.jpg


O wlosy dbam. Zdjecie zrobione dzis rano.

 

hacq.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź dzielny (w temacie wklejania zdjęć i opisów), bo to mój (i pewnie nie tylko mój) ulubiony temat, który czytam z uśmiechem od ucha do ucha :D

Już czekam na kolejny "odcinek"

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie była jagodzianka, tylko ziemniaczanka albo kartoflanka :)

Skosztuj ukraińskich czeburieków też pycha.

Eee, na bank to był pi-ro-żok, ale taki z pieca i trochę z innego ciasta niż oryginalnie. Zgadzam się z Luca - czebureki są super, ale nie wiem jak na Ukrainie, na Białorusi i w Rosji jadłam same same cudowne :) Mag. nie jest osamotniona - też czytam Twoje relacje z ogromną radochą i czekam na więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechalem do miescinki o nazwie Kercz. Tam w okolicy jest prom do Rosji. Juz tamtedy raz jechalem, kilka lat temu.

yxq0.jpg

W kolejce czekalo z ponad 100 samochodow. No ale mi sie spieszylo :wub:

O mojej wyprawie na Kaukaz i nieudanej probie zdobycia ElGruza mozecie przeczytac tutaj:

http://advrider.com/forums/showthread.php?t=525354

 



Widoczki ciekawe. Jade po wybrzezu do pierwszej wiekszej miesciny o nazwie Anapa, cobym kupil cos do pakuszania. No i w ogole ruble zeby jakies miec, bo narazie nie mam. Dobrze, ze benzyny mam duzo, zapasy wody tez jakies sa.

ssqj.jpg

 



W koncu znalazlem swoje szczescie.

sood.jpg


Teraz powazna sprawa. Zrobila mi sie dziura na wylot na dupie. Jak rozwiazac taki problem? Pytam powaznie.

6k77.jpg
Uploaded with ImageShack.us

 



Jazda po wybrzezu az niemalze do Soczi to byl glupi pomysl. Duzy ruch na drogach, pierdylion turystow i w ogole. XT strasznie sie grzal, pieronsko goraco. Skrecam w koncu na wschod na Majkop i lece w gory. W koncu jakies bezdroza.

yr66.jpg
A tu nagle sie zastanawiam - czy ja naprawde jestem na Kaukazie?
584x.jpg

 



Myslalem, ze chcial zjesc XTka.

f4v6.jpg
No i lece w takim razie w gory. Widoczki fajne, kocham Kaukaz. Jestem tutaj trzeci raz, to moje ulubione gorki.
rvai.jpg

 

 



m5f7.jpg
c3mk.jpg

 



e83j.jpg
Kobi! Karmie kotki! ;-)
6ifk.jpg

 



oczywiscie zaraz sie zbiegly tez pieski..

n10o.jpg

 



pora na karmienie XTka..

liia.jpg

 



no i przejezdzam przez pewna fajna przelecz.. chlodno sie zrobilo..

pbvx.jpg
widoczki takie, ze nie tylko och, ale i ach..
j348.jpg

 

 



46ln.jpg


drzewo..

uqg1.jpg

 



xjco.jpg
z tej przeleczy widac ElGruza - naprawde fajny widok.. ale zeby do niego doejchac asfaltem, trzeba zrobic ponad 100km..
kga6.jpg

 

 



to raczej muzulmanska czesc Rosji..

d1cv.jpg
kto zgadnie, dokad jade?
b5pn.jpg

 



czasem mozna tam spotkac tak wyglodzone pieski, ze............ :( i nikt nie ma odruchu, by im cos rzucic do jedzenia..

bz5p.jpg
tu sie rozkladam na noc.. po chwili przyjezdza gosc z policji (kurcze - w Rosji juz nie ma milicji.. jak to sie stalo? jak tu ostatnio bylem, to jeszcze byla) i mowi, zebym tu nie spal - ze jest niebezpiecznie..
n2sx.jpg
wiec rozlozylem sie na noc kolo posterunku policji.. slaba fotka wyszla..
xbxo.jpg

 

 

 



pisze mi tu TOO MANY PICTURES - no to jak tu wgrac kolejne obrazki?

 

reszta narazie na advrider.com

 

odezwe sie moze z kazachstanu, pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeuop razem z koleżanką z roboty (pochodzi z Ukrainy) czytamy i oglądamy relację z podróży :D hehehe ona tylko powtarza „odległe rubieże pokazuje, on tak sam na motocyklu, brak mu chyba adrenaliny tu, on to jest hardkorem, niech on uważa i będzie w stałym kontakcie z Wami”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...