Skocz do zawartości

SPEED-DAY 29.30.07.2013


songoku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie mialem seryjnego wydechu :)ale wydaje mi sie ze zaden chyba nie ma fabyrcznie 94 db , 96-98 chyba jest standart ?!

Ja rozumiem ze chlopaki sami sobie tego nie wymyslili ale co za ludzie czepiaja sie o poziom halasu na torze wyscigowym ,ja rozumiem ze kiedys latali ludzie z tak wyprutymi wydechami ze mozna bylo sie ogluchnac ale jakos ogarnelismy temat z tymi limitami 98-102-107 db i juz wydawalo sie ze bedzie ok bo chlopaki naprawde tego przestrzegali a tu taka niespodziałka ?!

Jak tak to wydaje mi sie ze na tej sesji 94 db to chyba nikt nie pojedzie :) i nic nie zmierzymy ,znaczy nie zmierza ;)

 

Jak zostaje po staremu to wyglada ze dla ludzi z licencjami zostaje tak jak bylo czyli 102 db ,bo teraz juz niczego nie jestem pewny :)ale jeszcze tak dla pewnosci zapytam :)

 

CHyba ze Songoku cos ci w tym temacie wiadomo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jedźcie na ten Speed Day. Jezu Chryste, zbojkotujcie imprezę, pokażcie że Wasze gadanie ma jakiekolwiek pokrycie bo organizatorzy się tylko śmieją, przynajmniej sam bym się śmiał jeśli mój klient by na mnie tak mocno napier....ał wszem i wobec, ale i tak korzystał z moich usług ... bo tak

 

U nas się ciągle tylko gada i gada. Wieczne bicie piany na każdy możliwy temat. Jestem pewien, że na tym speed day'u będzie k....a komplet uczestników i ludzie poupychają sobie druciaki w te wydechy żeby ich puszczono bo przecież "zapłacone to moje, napie....ać trzeba, nie ma opcji żeby przepadła mi sesja ..."

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie skończyć pierdolenie w tym temacie o dupie maryni?

Dziękuję.

 

O zabranie głosu proszę chętnych na wyjazd!

 

p.s

Jak macie wątpliwości po co jest jedna sesja do zadzwońcie do Molika. Ja zadzwoniłem i rozumiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tylko czegos nie rozumiem ,skoro wszystko zostaje po staremu a zmienilo sie tylko tyle ,ze na tej jednej sesji chca sprawdzic 94 db to w czym problem ?

Przeciez caly czas sprawdzaja limity glosnosci :98 bez licencji ,102 z licencja "B" i 107 z licencja "A" i jak ktos przekracza to nie wpuszczaja i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez caly czas sprawdzaja limity glosnosci :98 bez licencji ,102 z licencja "B" i 107 z licencja "A" i jak ktos przekracza to nie wpuszczaja i tyle .

Tu też jest wyjątek, mianowicie weekendy. Jest jakaś tam umowa, że w weekend jest bezwzględny zakaz przekraczania 98 dla każdego w zamian za to, że już i tak co jakiś weekend są zawody i jest hałas.

 

Songoku, sam nazwałeś temat jak nazwałeś, ale dobrze że strzeżesz porządku, sam też czasami zanim napiszesz coś gdzie indziej, pomyśl czy jest sensowne ;) .

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś z forumowiczów będzie potrzebował pomocy, podpowiedzi czy rady chętnie pomogę podczas kolejnego SD 29,30/07 ponieważ będę na imprezie tylko i wyłącznie jako widz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...