Skocz do zawartości

SPEED-DAY 29.30.07.2013


songoku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj próbowałem mojego debykilera. Zastosowałem wtyczkę od siły,(oczywiście nie plastikową :biggrin: ) średnicowo idealnie pasuje na końcówkę tłumika, wchodzi z lekkim wciskiem, przewiercę na wylot dziurkę i skręcę śrubą 6mm. Jest dużo ciszej ale pytanie czy organizatorzy nie będą mieli żadnych obiekcji ? Ich chyba nie obchodzi jak to jest zrobione, ważne że jest ciszej i jest to bezpieczne. Napiszcie proszę co o tym sądzicie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego chcę skręcić to bezpośrednio do końcówki mojego Akapa także nie mam mowy o odpadnięciu, z resztą przed wyjazdem będę testował. :)

Ja to robię po to żeby wyjechać już w pierwszej sesji. Potem to zdejmę. ;)

Byłem na tym tłumiku ostatnio i nie czepiali się.

Dam znać potem jak to wyszło w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem frekwencji na tym speed day'u bo sporo ludzi ma jednak akcesoryjne wydechy a wiekszosc nawet z db kilerami sie nie lapie na 98 db ze o 94 nie wspomne .Skoro orgnizatorzy maja takie cisnienie na pomiar db to radze dobrze pomierzyc i sie zastanowic zeby sie nie denerwowac na miejscu bo nawet nie ma taryfy ulgowej dla zawodnikow wiec od nas cala banda zostaje w domu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się waham bo jak mam zrobić 400km w jedną stronę i nie zostać wpuszczonym przez 3db ponad limit to pier***lę taką zabawę. Chciałem choć razem przejechać się na tym torze, zobaczyc jak to jest, ale coraz bardziej skłaniam się ku Słowacji czy Pannonii. AW mi łaski nie robi że pozwolą mi tam pojeździć bo i tak się płaci jak za zboże.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krl, mi wyszło 101db na stacji diagnostycznej więc lipa. Dodam że w ramach eksperymentu przed pomiarem włożyłem do tłumika "restryktor" w postaci druciaka, tak na szybko, żeby zobaczyć czy się zmieszczę w limicie, niestety nie, więc podejrzewam że po założeniu db-killera będzie też za dużo.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...