Skocz do zawartości

Samochód za 1500zł.....


Gość Zbycho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dolewam bo nie ubywa (300ml przez cały cztery lata)a takie reakcje to zachowaj dla siebie. Jak będę chciał to nawet nasikam do tego oleju i tak będę jeździł a ci chudy do tego. Silnik jest w stanie bdb więc w czym problem. Jeśli się rozleci to oddam na złom a jak się nie rozleci a wszystko na to wskazuje to dalej będę jeździł nie zmienię tego oleju choćby ktoś mi za darmo wymienił. To jest poświęcenie dla "nauki". Moja zabawka, moja sprawa. Stać mnie :laugh: . A najlepsze jest to, że olej nie jest czarny ale brązowy, pewnie jak ktoś by spuszczał to powiedziałby, że niedawno wymieniany :biggrin: .

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dolewam bo nie ubywa (300ml przez cały cztery lata)a takie reakcje to zachowaj dla siebie. Jak będę chciał to nawet nasikam do tego oleju i tak będę jeździł a ci chudy do tego. Silnik jest w stanie bdb więc w czym problem.

Moja zabawka, moja sprawa. Stać mnie .

Twoje teorie są miażdżące. Nie kompromituj się jeszcze bardziej...

 

 

:banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chętnie posłucham twoich teorii. Tak cię to boli. Prawda jest taka, że ja piszę prawdę a ty dorabiasz do tego teorię którą sam tworzysz sobie w głowie. Jeśli tak nie jest to proszę napisać mi dokładnie w którym miejscu o jakiejś swojej teorii napisałem.

 

Ale bez jaj, ile razy wlewałem olej spuszczony z motocykla do samochodu i jeździłem na nim. Nie widzę związku.

 

Jak ja kiedyś napisałem, że wlałem olej z motocykla po przebiegu 2000km do samochodu który i tak za pół roku miał iść na przemiał to oczywiście też był lament na forum, że jak tak można, to zbrodnia itp. Traf chciał, że rozbiłem tamten samochód miesiąc później, oczywiście jak bym wlał Motula za 300zł to pewnie by się nie wydarzyło :laugh: .

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chętnie posłucham twoich teorii. Tak cię to boli. Prawda jest taka, że ja piszę prawdę a ty dorabiasz do tego teorię którą sam tworzysz sobie w głowie. Jeśli tak nie jest to proszę napisać mi dokładnie w którym miejscu o jakiejś swojej teorii napisałem.

Jestem w głębokim szoku... :laugh:

 

:banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura

 

:banghead: :banghead: :banghead:

 

 

ci

 

:banghead: :banghead: :banghead:

 

się

 

:banghead: :banghead: :banghead:

 

zacięła?

 

:banghead: :banghead: :banghead:

 

Czekam na napisanie w którym miejscu są te teorie. Bo jeśli w tym cytacie je widzisz to dobry jesteś.

Nie dolewam bo nie ubywa (300ml przez cały cztery lata)a takie reakcje to zachowaj dla siebie. Jak będę chciał to nawet nasikam do tego oleju i tak będę jeździł a ci chudy do tego. Silnik jest w stanie bdb więc w czym problem.

Moja zabawka, moja sprawa. Stać mnie .

Twoje teorie są miażdżące. Nie kompromituj się jeszcze bardziej...

 

 

 

Jestem w głębokim szoku... :laugh:

 

Dobrze, że nie w penetracji.

 

 

Podpowiem ci, uważasz, choć sam tego nie napisałem, że robię to z niewiedzy, tudzież pochwalam niewymienianie oleju a tak nie jest i nigdzie tego nie napisałem. To jest mój eksperyment mający na celu sprawdzenie ile silnik wytrzyma (ew. czy będzie to miało jakikolwiek większy wpływ na jego działanie). Przez 4 lata nie stwierdziłem żadnych negatywnych efektów. Zobaczymy co będzie dalej.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś pierwszy który z tym eksperymentuje. Pogłoski mówią że jest spoko. Słyszałem nawet że olej silnikowy nie traci swoich właściwości smarnych nigdy, tylko po prostu brudzi się. Sam miałem ochotę na taką zabawę jednak zrezygnowałem gdy olej przybrał dziwną konsystencje. :) Ale lanie do auta oleju z motonga to normalka.

 

Dobra tam z tymi olejami...

Niech IZO nam powie czym on jeździ, bo w takim razie dla mnie jego auto wystarczy na połowę mego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeszcze trzeba filtr oleju wymieniać. Ja co prawda tego nie robiłem ale w tym roku najprawdopodobniej zapodam nowy bo też słyszałem, że jak się nie wymienia to z oleju robi się maź. Ale wracając do tematu to też jestem ciekawy które auto w KJS daje sobie tak dobrze radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeszcze trzeba filtr oleju wymieniać. Ja co prawda tego nie robiłem ale w tym roku najprawdopodobniej zapodam nowy bo też słyszałem, że jak się nie wymienia to z oleju robi się maź.

:laugh: :laugh: :laugh:

:banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to pewnien sposób wyrażenia moich emocji i odczuć (bez frustracji i wulgaryzmów) wzgledem wyżej wypisywanych bzdur

wdawanie się w jakąkolwiek dyskusję z tym gościem nie ma sensu :cool:

DON'T ATTACK ME / PUT THE GUN :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

est to pewnien sposób wyrażenia moich emocji i odczuć (bez frustracji i wulgaryzmów) wzgledem wyżej wypisywanych bzdur

wdawanie się w jakąkolwiek dyskusję z tym gościem nie ma sensu :cool:

DON'T ATTACK ME / PUT THE GUN :biggrin:

 

 

SZOK :laugh:

 

:banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja te brednie pisze. Jeżdżę na jednym oleju cztery lata i tyle, to są brednie. To,że trzeba wymieniać filtr oleju to są brednie? To,że silnik chodzi to są brednie? Mam wrażenie,że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. To jest mój eksperyment a nie zachęta aby inni tak robili. Z mojej strony koniec tematu i ostatni post w tym wątku.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...