Skocz do zawartości

35 rocznica postania klubu VC-1978 Dąbrowa Górnicza


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przez ten cały czas klub istniał? z tego co pamiętam (może mnie pamięć myli) to jakieś parę lat temu pisałeś o wskrzeszeniu klubu.

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez ten cały czas klub istniał? z tego co pamiętam (może mnie pamięć myli) to jakieś parę lat temu pisałeś o wskrzeszeniu klubu.

 

Zadajesz dziwne pytanie w tym temacie i nie wiem jak Ci odpowiedzieć aby Cię nie urazić bądź wręcz obrazić.

Może to ze względu na wiek lub niedouczonego wykładowcę historii masz braku w swojej wiedzy o latach 80 tych ubiegłego wieku.

W czerwcu 1978 roku nasz klub został zarejestrowany oficjalnie przy Delegaturze Automobilklubu Śląskiego Huty Katowice i rozpoczął swoją działalność organizując wiele imprez masowych. Kilka lat później komunistyczni zbrodniarze wypowiedzieli wojnę robotnikom i rozwiązali wszystkie organizacje na terenie kraju poza własną przy okazji strzelając do własnych obywateli.

Ale nie możesz o tym wiedzieć ponieważ nie było Cię jeszcze na świecie młody człowieku.

Resztę opowiem Ci chętnie przy ognisku w sobotę o ile jesteś w stanie pokonać tak długą trasę swoim motocyklem :biggrin: .

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest dziwne pytanie a raczej prośba o sprostowanie

niestety wiele osób w środowisku ma tendencje do nadinterpretacji a nawet do przekłamywania faktów - swojego czasu kongres w tym brylował

o ile tytuł tematu może być prawdziwy to tekst z Twojej pierwszej grafiki jest po prostu nieprawdą co sam potwierdzasz

co do oceny historii lat 80tych to nie będę tego komentował - niemniej to jest Twoja własna interpretacja

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest dziwne pytanie a raczej prośba o sprostowanie

niestety wiele osób w środowisku ma tendencje do nadinterpretacji a nawet do przekłamywania faktów - swojego czasu kongres w tym brylował

o ile tytuł tematu może być prawdziwy to tekst z Twojej pierwszej grafiki jest po prostu nieprawdą co sam potwierdzasz

co do oceny historii lat 80tych to nie będę tego komentował - niemniej to jest Twoja własna interpretacja

 

Nie ma zamiaru wdawać się w dalszą dyskusję ale zaznaczyłem Twój tekst którego nie miałeś prawa napisać ze względu na swój wiek ponieważ poważasz fakty historyczne i nie szanujesz w ten sposób pamięci zastrzelonych rodaków i tysięcy prześladowanych ofiar zbrodniarzy komunistycznego reżimu.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat trochę zszedł na politykę

jak najbardziej mam prawo do oceny historii bo to co się działo w latach osiemdziesiątych ma bezpośredni wpływ na kształt naszego państwa dzisiaj

nie podważam faktów, nie neguję tego, że były ofiary niemniej Twój opis z ostatniego posta bardziej pasuje do lat bezpośrednio powojennych a nie późnego PRL-u

no i nie rób z siebie bohatera bo rzut cegłówką w ZOMO Cię nim nie robi

Ci jak to nazywasz "prześladowani" rozpieprzyli wszystko co było do rozpieprzenia, wszystko co budowały poprzednie pokolenia (w trudnej rzeczywistości) a teraz siedzą na stołkach i zapychają mordy ostatkami tego co został do rozsprzedania.

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też mało istotną kwestią jest fakt, że przerwa wyniosła prawie ćwierć wieku.

Najważniejsze, że działają.

 

Działają nieprzerwanie a ta rzekoma przerwa dotyczy okresu pomiędzy decyzją komunistów a ponownym zarejestrowaniem klubu w KRS.

Przygotowania w pełnym toku i oczekujemy na pierwszych gości już w piątek.

Dla bojowo nastawionych będzie nawet strzelnica :laugh:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zabrzmiało jak osobiste zaproszenie :), dziękuję bardzo, ale nie skorzystam. Weekendy spędzam zwykle na działce tzn. upijam się tam do nieprzytomności :biggrin:. Naturalnie żartowałem z tą nieprzytomnością. Zloty i kluby to nie moja bajka, nie znam się, ale myślę, że mało jest klubów z takim "stażem" jak Wasz. I właśnie za to należy się szacunek, przynajmniej ja tak uważam. Niech no ja sobie przypomnę, co ja robiłem w czerwcu 78'? Srałem w tetrę, a mój tata niszczył sobie zdrowie na odlewni w FSC.

 

Udanego zlotu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już po zlocie.

Było miło witać motocyklistów z całej Polski i nie tylko. Pogoda w kratkę ale ilość uczestników przekroczyła nasze oczekiwania.

Dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy na następną imprezę.

https://picasaweb.google.com/110432590038756850903/VC1978MCPoland35LecieKlubu062013#5895735067202915122

post-3995-0-69541400-1372666992.jpg

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...