Skocz do zawartości

Co mi dzisiaj odpadło z harasia


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to można uznać za część Harleya ale...

Zgubiłem w lesie na korzeniu babe :), coś gderała że nie ma się czego trzymać i że za szybko, ja jej na to że trzymaj się moich uszu, ale im bardziej gderała tym bardziej ja w palnik, no i poszła na większym korzeniu w krzaczory

Do codziennej jazdy mam zdjęte sakwy, gmol i tylne oparcie do którego była przyzwyczajona się trzymać, przeszkadza mi ta cała graciarnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem w lesie na korzeniu babe

 

Jezeli swoja to pol biedy :icon_mrgreen: Jak obca, to faktycznie Problem :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jezeli swoja to pol biedy :icon_mrgreen: Jak obca, to faktycznie Problem :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Ks obce się jakoś nie gubią :icon_mrgreen:, chociaż , ułatwiło by to sprawe, nie trzeba by ich nawet wyciągać z tych krzaczorów, tylko od razu obejrzeć jak mocno obiła pupe :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to bywa, czasem jakieś teile znikną z motonga podczas jazdy. Dlatego harleyowcy jeżdżą tak wolno żeby widzieć gdzie części odpadły.

 

Jak kiedyś zgubiłem nawet śrubę bloku silnika, tą długą pomiędzy cylindrami. A poza tym wiele drobiazgów. Najpierw ramkę a potem odblask który w niej był, z kufra bocznego. Kupiłem nowe zamki do kufra głównego, założylem i wyjechałem. Jak wróciłem to już ich nie było. Ram tlumik mi się odpiął od kolektora, ale to akurat spoko, całkiem fajnie wtedy gadał. Pokrywka radia którą zdążyłem złapać w locie, przyciski z kierownicy niestety za małe były, tylko coś śmignęło koło nosa... Poluźniona klema aku, śruba pokrywy głowicy ostatnio. A nie wiedziałem o tym, dopiero jak dojechałem do domu to zauważyłem olej silnikowy wszędzie od przedniego błotnika do tylnego a po drodze moje spodnie. A ja głupi całe 20km byłem zafascynowany że WD40 z posmarowanej linki sprzęgła wspina się po niej od regulacji aż do klamki i na moją dłoń, dlatego tłustą klamkę mialem. :banghead:

 

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/460999_545977075440924_2056471455_o.jpg

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie było tak hardcore'owo, chociaż.... Parę razy odpadł mi lewy tłumik ( na szczęście wisiał na uchwycie), w sobotę miałem niespodziankę: jade sobie spokojnie 70-80, a tu cos zaczęło napierdzielać... Zatrzymać nie miałem sie gdzie, pociągnąłem jeszcze kilka kilometrów, a tu poluzował mi się lifterblock tylnego cylindra. Wyciągam narzędzia, a tu dwunastokątnej 1/4" brak... Na szczęście koledzy podskoczyli do domu po klucz, dokręciłem i jeźdźi jak złoto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobrze że jest taki temat :D

Mnie ostatnio odpadł lewy podnóżek pasażera :biggrin: (ale mój błąd, bo powinienem go po prostu swego czasu dokręcić).

I dowiedziałem się o tym 2 światła dalej, jak mi baba z auta powiedziała że coś mi odpadło :ohmy: :laugh:

No to zawróciłem i łaziłem po ulicy i zbierałem :laugh:

Niestety jednej gumki nie znalazłem i teraz podnóżek ma tylko 3 :sad:

 

Btw. nie ma jak EVO :biggrin: a podobno w Softach i FB na EVO jeszcze cześciej fanty odpadają :biggrin: (btw. zaraz pewnie zostanę zrugany przez FISa że sobie wyprasza takie teksty :biggrin: :laugh: ) :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez NATHAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam FB na evo - wszystko traktuję loctailem i na razie jest ok. Mojemu kumplowi na autostradzie odpadła dźwignia zmiany biegów , dobrze ,że w moim fb jest kołyska to pokombinowaliśmy i pojechaliśmy dalej - do domu było ok. 2000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezawsze, czasami są to częsci słabej jakosci... które odlatują ze wzgledu na bublowatą konstrukcje. Ale tego nie mozna traktować jako wyrób HD.

Tak więc zalezy co wsadzisz i jak to zamocujesz.... bo w oryginalnym HD to niewiele się dzieje... ;) no fakt, okulary można zgubic... :biggrin:

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mi dziś sprężyna od kosy... na szczęście koło domu...

i osłona klaksonu... dziwnie się zachowuje... :-) = prawie odpadła..

Jedni wolą Harleya i cycate blondynki... inni motocykle japońskie i ciasne... nazwijmy to...hmmm... winkle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli coś odpada jesteście sobie sami winni , bowiem nic nie odkręca się bez powodu , a głównym powodem jest niewłaściwe dokręcenie ...sprawa prosta ;)

Zgadza się ,mi nic nie odpadło,a zrobiłem w trzy sezony ponad 50 tyś km.W niedzielę wróciłem z Sycylii ok 6 tyś km i żadnych braków.Może mam dobrze posklejane śruby. :rolleyes:

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...