Skocz do zawartości

300 zatacek Gustava Havla Horice, Czechy


Rekomendowane odpowiedzi

To ja będę obok, obok ;) Będę się szlajał(w koszulce forumowej) pewno, także browara możemy obalić jakby co :biggrin:

 

Ty to umiesz namawiać. Jeżeli zobaczyś kolesi z Jawora(DJA), zapraszamy. Będziemy koło 18 i jedziemy do odcięcia :)

milicjaforum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ty to umiesz namawiać. Jeżeli zobaczyś kolesi z Jawora(DJA), zapraszamy. Będziemy koło 18 i jedziemy do odcięcia :)

 

hejka, ja tez sie wybieram. Jadę z Warki, a kumpel z Wrocka.

Może ktoś podpowiedzieć w którym miejscu zadekować moto? bo jedziemy tylko na sobote, i wracamy na nocleg do Wroc. Chyba że bedzie zajebiście to zostaniemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest zajebiście. Polecam pole koło padocku. My tam byliśmy i będziemy tak minimum do naszej 60-tki :) Poźniej to hotel :)

 

Powiedz mi jeszcze od której strony miasta zajechać? Tak aby się nie wpakować na zamknięte ulice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wiechać na pole koło padocku musisz poczekać do końca wyścigów. Jeżeli tylko popatrzeć i wracać, nie ma znaczenia, dojedziesz z każdej strony aż do trasy wyścigu.

 

Dzięki, no i szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyczyn technicznych załapałem się oglądać wyścig 125/250 i Supermono/Twin.

 

W tym drugim wyścigu udało sie rozpoznać w jednym z moto sv, tylko nie wiediałem czy 1000 czy 650, rzut okiem na liste startową i szok jakie tam motocykle jeżdżą, a jak zapie**alają!

Ten wyścig powinien obejrzeć każdy posiadacz mający taki sam motocykl na jakich tam sie ścigają(np. er6 czy sv650).

A ten dźwięk... Od wibracji wszystko w środku sie trzęsło.

 

Było zajebiście.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyczyn technicznych załapałem się oglądać wyścig 125/250 i Supermono/Twin.

 

W tym drugim wyścigu udało sie rozpoznać w jednym z moto sv, tylko nie wiediałem czy 1000 czy 650, rzut okiem na liste startową i szok jakie tam motocykle jeżdżą, a jak zapie**alają!

Ten wyścig powinien obejrzeć każdy posiadacz mający taki sam motocykl na jakich tam sie ścigają(np. er6 czy sv650).

A ten dźwięk... Od wibracji wszystko w środku sie trzęsło.

 

Było zajebiście.

Co prawda byłem tylko w sobote na treningach ale przejazd litrów to był szok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na swoim ulubionym miejscu czyli na ulicy Jabłońskiego czyli tam gdzie z prostej odejmują gazu, złożenie w lewy i odkręcenie.

 

Mniej więcej w miejscu gdzie odkręcają jest wygnieciona dziura w asfalcie - nie mogłem na to patrzeć jak im tam pracuje zawiecha :blink:

 

Żałuje starsznie, że nie moglem zostać na litry. szkoda, że harmonogram się przesunął.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zaliczyć tą imprezkę, litry w wyścigu też pięknie dawały, wygrał bezkonkurencyjnie angol Pearce. Chociaż z powodu opóźnień w wyścigach byliśmy w domu o północy to polecam wszystkim.

Edytowane przez W-max
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...