Skocz do zawartości

300 zatacek Gustava Havla Horice, Czechy


Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe, a jakie są wymogi do spełnienia by wystartować ? Będac tam mój Koleżka TWin dobrze to podsumował, że u nas w PL takie wyścigi nie miały by szans, zaraz by się znalazła armia przeciwników, obrońców ch***j wie czego, choćby żab które zamieszkują okolice trasy wyścigu itp Wiele nam brakuje do Pepików i ich podejścia do życia jak i rozrywki... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pearson ;) Też późno wróciłem, ale było warto , za rok będzie "nasz" jechał w supermono także czekamy !

No jasne że Pearson :cool:

Zwycięzca z klasy 600 tez był niesamowity, staliśmy w mieście na hamowaniu do ostrego prawego i wchodził za każdym razem jak automat na centymetry od krawężnika - niesamowite wrażenia. Moto gp nie oferuje wg mnie takich doznań. Zna ktoś tego zawodnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę - jakby ktoś gdzieś widział zdjęcie kolesia w kosuli z kapturem, w corcoranach i spodniach skórzanych rozłożonym/śpiącym na motocyklu - dajcie znać. Jak otworzyłem oko w pewnym momencie bylo mi głupio od obiektywów.

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, a jakie są wymogi do spełnienia by wystartować ? Będac tam mój Koleżka TWin dobrze to podsumował, że u nas w PL takie wyścigi nie miały by szans, zaraz by się znalazła armia przeciwników, obrońców ch***j wie czego, choćby żab które zamieszkują okolice trasy wyścigu itp Wiele nam brakuje do Pepików i ich podejścia do życia jak i rozrywki... Pzdr.

 

W Polsce mamy coroczne, piesze wyścigi do Częstochowy. Dzięki tym "ścigantom", imprezy jak w Horicach, wyścigi+nocne atrakcje, są nie możliwe. Pogódźmy się z tym.

milicjaforum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno tam łaziłem, a nawet nie wiem . Ja byłem tam gdzie się płaciło 100 koron za dobę(czyli w dół w stronę lasu od prostej startowej), ale następnym razem idę bliżej campu u Veze, tam jest chyba za friko .

Edytowane przez przemek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo litry wychodzące na gumie... no to wiem gdzie się za rok umiejscowić, tylko czy jechać znowu autem czy na moto. No nic dużo czasu jeszcze zostało ;) Ale są jeszcze inne wyścigi drogowe w pepikach które zamierzam odwiedzić :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Wybiera się ktoś z dolnegośląska , podobno przednia impreza, Miasteczko wyłączone z ruchu i organizowany wyścig. Niżej w linku podaje więcej info wraz z filmami z poprzednich lat.

http://www.amkhorice.cz/cz/zavody/300-zatacek/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...