Skocz do zawartości

Kato Racing


MarcMarc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wrażenia? Każdy napisze coś od siebie, ja ze swojej strony mam mega wku..w, bo zgasiłem silnik na starcie, w efekcie ruszałem z ostatniego miejsca. Udało się przebić do 6-go i byłem pewny, że dam radę oczko wyżej, ale w tym momencie dojechaliśmy jakiegoś marudera do zdublowania. W efekcie zamiast go płynnie dziabnąć przyhamowałem i się wszystko zrąbało, bo chwilę potem łyknęły mnie dwie osoby. Także w efekcie dojechałem na 8 miejscu i przyznam, że tak zły na siebie jeszcze chyba nigdy nie byłem...

 

Jutro się trzeba odegrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend udało mi się urwać 4 sekundy w stosunku do czasów z SD, także teraz rekord mam 1:46.7, atakuję dalej :D Zdamy potężną relację z weekendu, jeszcze w tym tygodniu będzie do przeczytania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :) . Cóż mam powiedzieć, spodziewałem się takich czasów pod koniec sezonu albo i wcale, myślałem że stanę gdzieś przy 1:43 ... a tu sam siebie zaskoczyłem. Do tego wiem, gdzie robię jeszcze błędy i gdzie urywać dalej, cieszę się mocno bo to ogromny fun iść naprzód bez zmian w sprzęcie. Nie wiem co powiedzieć, po prostu kwalifikacje były MOJE :) .

 

Limit pewnie wkrótcę przełamię, a co będzie dalej - zobaczymy. Nie znoszę lamerstwa i wolę np. przełamać limit i już więcej nie startować niż kombinować za wszelką cenę, aby siedzieć w nieskończoność w Rookie...

 

Chociaż oczywiście celem są dalsze starty bo ja lubię ciągnąć sprawy do końca, tak jak w wyścigu nr 2, gdzie wy....ałem szlifa lowside na pierwszym kółku w prawym przed dębami, ale wygrzebałem moto z trawy, jakoś pojechałem do końca w tempie 1:42, jeden przede mną zgruzował, potem wyprzedziłem zawodnika i zameldowałem się 14-ty broniąc 2 pkt. w generalce!

 

Ale przecież te wyścigi takie nudne ...

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest postawa godna naśladowania - warto walczyć z czasem ze swoimi słabościami i lepszymi rywalami, nie starać się tylko o kolejny pucharek - ten zawsze można kupić w sklepie i wygrawerować tam co się komu podoba.

 

Gratulacje czas rewelacyjny - a pojawienie się na wyświetlaczu lap timra po jedynce trójki to tak jakby inny wymiar - ja cieszyłem się jak dzieciak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, tak jak w wyścigu nr 2, gdzie wy....ałem szlifa lowside na pierwszym kółku w prawym przed dębami, ale wygrzebałem moto z trawy, jakoś pojechałem do końca w tempie 1:42, jeden przede mną zgruzował, potem wyprzedziłem zawodnika i zameldowałem się 14-ty broniąc 2 pkt. w generalce!

 

Ale przecież te wyścigi takie nudne ...

 

No właśnie. Byłem tylko w niedzielę i nie kumałem co się stało. Start nie był rewelacyjny bo z prawej szybciej ruszyli, potem nagle Sikora nie widać. Po jakimś czasie się pojawił i z kółka na kółko odrabiał. Gdyby wyścig miał 15 a nie 10 okrążeni pewnie byś tam Sikor jeszcze odrobił i parę miejsc w górę przeskoczył mimo tego szlifa.

Szacun wielki za postawę :)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Filip. Plan był taki aby jak najszybciej dolecieć do czołówki, już na pierwszych dwóch kółkach maksymalnie się przebić do przodu i nie siedzieć w wolniejszym tłumie jak w sobotę ... Wiedziałem, że stracę na starcie, więc wiedziałem że muszę zaryzykować na początku, aby walczyć o zwycięstwo ... bo jak w sobotę padło 3. miejsce to potem powinno pójść jeszcze lepiej ... Tak więc wszystko albo nic, niestety tym razem wyszło to drugie ...

 

A nie powiem, siła jeszcze była i dałbym baaaardzo wiele, żeby było trochę więcej okrążeń :) .

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pełen szacunen. Dla wszystkich. Gratulacje życiówek i sukcesów! Jak wy tak rozpoczynacie sezon to jestem bardzo ciekawa co będzie dalej. Ale co ja się tam znam ;) Miło było was poznać i trudno co zrobić, ale jestem waszą fanką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy Sikor. Jakbyście potrzebowali w Pyrlandii jakiejś pomocy dawajcie znać. Oczywiście 27-28.07 i w pozostałych dwóch terminach też mamy zamiar podjechać na tor o ile będziemy na miejscu.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie obrazki widziałem na żywo. Na prawdę SZACUN! Najlepsze, że po udanych kwalifikacjach, Sikor ze znakomitego 1.41 z hakiem urwał w wyścigu jeszcze parę dziesiątek. Cieszy taka forma.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie obrazki widziałem na żywo. Na prawdę SZACUN! Najlepsze, że po udanych kwalifikacjach, Sikor ze znakomitego 1.41 z hakiem urwał w wyścigu jeszcze parę dziesiątek. Cieszy taka forma.

 

Parę setek :) , w ostatnim, 10-tym kółku, ale i tak się cieszę. Dziękować Panowie!

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...