Skocz do zawartości

Kato Racing


MarcMarc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gorzej jak w połowie sezonu skończy się kasa ;). Nie wierzę że nie robiliście obliczeń :).

 

Robiliśmy, i po podliczeniu 2 speed-d. i 1 rundy przestaliśmy, po co się denerwować ;)

Dlatego ważne jest wsparcie sponsorów i partnerów, pomaga optymalizować koszty.

 

Plan jest jasny - start w pełnym cyklu Rookie czyli 5 rund / 9 wyścigów, oczywiście plan zweryfikują finanse i "dzwony" lub też lepiej, ich brak :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem pod ogromnym wrażeniem.

Z jednej strony na mojej twarzy pojawia się zazdrość a z drugiej wielki szacunek. Nie wiem ile nad tym projektem pracujecie ale udało Wam się to długo pozostawiać w tajemnicy.

Fajnie że ta wspólna pasja tak mocno Was połączyła i potrafiliście stworzyć coś takiego. Naprawdę wielki szacunek i respekt. :)

Ja mam tylko dwa pytania o ile nie jest to tajemnicą ile potrafiliście wyciągnąć kasy od sponsorów (bardziej mi chodzi o procentowe wyniki )czy 50% startów pokrywają sponsorzy itp. ? Drugie pytanie jest o sponsorów. Czym zachęciliście współpracę sponsorów z Waszym teamem i jak długo te negocjacje trwały?

Co do zdjęć, jest Was 4 riderów a dwa motocykle fajnie byłoby Was zobaczyć na każdym swoim koniu ale pewnie jeszcze będzie kilka okazji do zrobienia takiego zdjęcia.:)

Zaskoczył mnie Rinas a w zasadzie jego sprzęt, gdyby nie te krashpady to bym nie poznał.:) Obstawiam że kolega będzie jeździł w granicach 1,42-1,43. Sherman myślę że się mocno zbliży do 1,40 w górę lub w dół.:) Co do Macieja to nie wiem bo chłopak nic nie pisał o przygotowaniach swojej R6. Marca to w ogóle nie znam i nie kojarzę ale wszystkim życzę miłego upalania w całym sezonie oby gumy zawsze trzymały.:)

Jeszcze jedno słówko o nazwie teamu. Fajny pomysł nie wiem czy waszą myślą przewodnią był Daijiro Kato ten super japoński wojownik MotoGp.

Pomysł zajebiasty. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "panowie" bo ja nie pytałem ile dostali od sponsorów tylko ile może w przybliżeniu kosztować cały sezon. Nikomu do kieszeni nie zaglądam ale jak już chłopaki piszą o sponsorach to powinni się spodziewać takich pytań, co nie znaczy że muszą odpowiadać ;).

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz gratulowałem Sikorowi przez tel a teraz gratuluje oficjalnie!

Super sprawa i najwazniejsze ze bez zbędnego zadęcia, fajnie na luzie i z duzym dystansem! :)

 

szkoda tylko ze malowanie macie bardzo podobne do nowo powstałego teamu Global-Tech Racing

 

do zoba na Speed Dayu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, temat kosztów był już wielokrotnie poruszany na forum i trzeba sobie jasno odpowiedzieć, że to można z dużą dokładnością obliczyć samemu, bo wszystkie dane są ogólnodostępne, trzeba tylko chcieć. Warto do tematu podejść metodycznie, zrobić kosztorys i przede wszystkim wiedzieć, co się chce osiągnąć. Myślę, że każdy sobie to może policzyć w pół godzinki.

 

W każdym razie chwilowo trwają jeszcze ostatnie przygotowania do Speed Daya, którym de facto rozpoczynamy "oficjalnie" sezon.

Mam nadzieję, że "nikt nie urwie" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...