Skocz do zawartości

zapieczone hamulce problem!!


pitervfr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tamka, Ty też masz chyba problemy z czytaniem bo chłopak napisał że ma ori pompę od VFR :P

-----

a poza tym to mnie strasznie wkuriacie czasami swoją mega spostrzegawczością co to ja np. mam a czego nie mam, zamiast napisać coś sensownego żeby chłopakowi pomóc. Nie przydadzą się te tłoczki komus to je za przeproszeniem wyjebię przez okno. Capito?

------

Hmmmm. W pierwszym zdaniu posta pisze, cyt:

 

Witam, mój problem polega na tym ze zapiekają się zaciski na przednim kole w gsxr 750w,---

 

 

a potem wychodzi że zaciski chodzą lekko ale hamują koło i tak. Po czym Piotr podsunął słuszną uwagę że nawala pompa hamulcowa a nie zaciski.

A komplet do pompy mam.

Jeżeli naprawdę widzę nie to co on napisał to coś z moim czytaniem naprawdę jest nie tak

 

ed. dodam jeszcze że w swoim szaleństwie doczytałam że to honda vfr z zawieszeniem od gsxr-a wraz z kakimże kołem i kompletem hamulców.

 

Jeżeli pompę ma od hondy to i tak może ją sobie wsadzić gdzieś bo ona nie będzie działać z kompletem zacisków od GSXR-a

Edytowane przez Tamka

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się tym za bardzo bo na tym forum jest więcej takich gości którzy nie wiedzą dokładnie jakiej marki mają motocykl i nie posiadając nawet wiadomości podstawowych z mechaniki ogólnej wpierw grzebią w motocyklach a dopiero potem szukają ratunku ma forum. W ubiegłym sezonie klient szukał łańcucha do swojej Hondy najlepiej jakby był używany bo nowe są drogie a gdy zapytałem jaki model tego motocykla to z rozbrajającą szczerością odpowiedział że duża czerwona Honda :banghead:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli naprawdę widzę nie to co on napisał to coś z moim czytaniem naprawdę jest nie tak

 

No na to wychodzi :bigrazz:

 

Witam, mój problem polega na tym ze zapiekają się zaciski na przednim kole w gsxr 750w, dodam ze tłoczki chodzą płynnie wszystkie, wszystko było czyszczone i chodziło jak trzeba, odrazu po zrobieniu założyłem na swoje miejsce odpowietrzyłem itp i odrazu stanęły na tarczach ( koło porusza się ale ze sporym oporem), po zdjęciu zacisków okazuje sie ze zaden tłoczek nie stoi i wszystkie elegancko pracuja. Motocykl to honda vfr 750 z zawieszeniem od gsxr 750w (lagi, zaciski tarcze koło itp) ale od vfr został przewód hamulcowy i pompa ( też czyszczone), może to ze sobą nie gra i dlatego jest problem?

Tarcze nie mają dużego progu, choc jakiś tam jest, myslałem że może klocki krzywo się ustawiają i coś je blokuje?.

Prosze o pomoc!!

 

I nie denerwuj się tak bo złość piękności szkodzi ;)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, a ty nie potrzebujesz 3 zestawów naprawczych do cholernego GSX-ra ? Wyślę paczuszkę w razie czego i nie bedę musiała wyj**ać ich za okno

 

Limo. weź mnie nie drażnij więcej. Jakbyś był gdzieś pod ręką to dostałbyś już po łbie

Edytowane przez Tamka

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, a ty nie potrzebujesz 3 zestawów naprawczych do cholernego GSX-ra ? Wyślę paczuszkę w razie czego i nie bedę musiała wyj**ać ich za okno

 

Limo. weź mnie nie drażnij więcej. Jakbyś był gdzieś pod ręką to dostałbyś już po łbie

 

Nie wyrzucaj bo może się przydać, u mnie wróbelki ćwierkały, że za rok otwierasz serwis motocyklowy :biggrin:

a w moich zbiorach po ostatnim spisie z natury jest nieodebranych części a ponad 3000 eurynek :banghead:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najpierw bierz kasę i jak nie przyjdzie to jego strata.

Serwis wróbelki wyćwierkały :) No nie wiem, kto do baby przyjechałby naprawiać motocykl? Prędzej udałaby się myjnia, nawet widziałam jak chłopaki prawie tłukli się po paszczach czyj moto ma być pierwszy umyty :)

(a mój i tak umyły poza kolejką :icon_razz: )

Dziewczyny pracowały raczej w bardzo skąpym ubraniu roboczym a i buty były nieodpowiednie i nikomu nie przeszkadzało

 

To skoro już przy tym jesteśmy to pisze się "wszyscy" a nie "wszystcy" :D

 

Jestem staroświecka i kiedyś to była forma poprawna, nie wiem jak jest teraz

 

A w łepetynę zarobisz, nich tylko mi się nawinie

:icon_evil:

Edytowane przez Tamka

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo jestem w domu, jestem chora, zużyłam całą rolkę papieru od innej części ciała do nosa. Wszystko mnie wk.....

Nawet wiem że masz rację. Ale powinieneś inaczej

np. Ależ Tamko, skarbie (słoneczko, motylku albo nawet żmijko :) itp) Nie masz racji bo ........ itd.

A nie tak z byka że mam kłopoty ze zrozumieniem.

No i nie wkurzałabym się

Capito?

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo jestem w domu, jestem chora, zużyłam całą rolkę papieru od innej części ciała do nosa. Wszystko mnie wk.....

Nawet wiem że masz rację. Ale powinieneś inaczej

np. Ależ Tamko, skarbie (słoneczko, motylku albo nawet żmijko :) itp) Nie masz racji bo ........ itd.

A nie tak z byka że mam kłopoty ze zrozumieniem.

No i nie wkurzałabym się

Capito?

 

Skarbie, to forum motocyklistów a nie bravo girl :P. Sorry, jakoś nie mogę się przemóc, zawsze piszę prosto z mostu, ale ja to ch*j jestem więc się nie przejmuj :)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię czasami wyj**ać coś za okno bo to bardzo dobrze robi na emocje.

...

Myślcie lepiej co z tym mutantem Hondosuzuczym zrobić

 

Wymienić dźwignię hamulca na oryginalną albo tajwańsko-hiszpańską dopasować i po problemie tylko może się pojawić inny problem dotyczący wydajności pompy :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...