Skocz do zawartości

SPEED DAY 2013


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Faktycznie przerwy między sesjami jak dla mnie są uciążliwe - powodują znaczną dekoncentrację szczególnie w sesjach popołudniowych.

Z mojego punktu widzenia wyglądało to tak za dokładnie te same pieniądze otrzymałem mniej ale wyciągnąłem wnioski i na następną edycję SD pojadę mądrzejszy"

 

Jezdziles w MISZCZACH czy w "A" ?

 

 

 

Czyli jeszcze sporo do poprawienia :)

O ile na mniejsza kase nie ma co liczyc o tyle oblsuge w biurze mysle ze po naciskach usprawnia ,widze ze temat wody w prysnicach ciagle aktualny :) i dalej nie moga sobie z tym poradzic ,mysle ze maczaly w tym paluchy jakies sily nieczyste ! ja tam przestalem sie przejmowac ,wchodze odkrecam zimna i...... chwile jest nieprzyjemnie ale pozniej organizm sie przyzwyczaja :) chociaz fakt faktem ze taka kase to ciepla woda sie nalezy :)

 

A tak na marginesie to na ostatnim speed day siedzac wieczorkiem przy pifku pokusilismy sie tak z grubsza policzyc ile wychodzi nas 20 min jazda na speed day !!

I powiem wam ze nie byl to dobry pomysl !!!!

Bo doszlismy do wniosku ze normalni to my nie jestesmy !!!

Tak tylko zgrubsza liczac:

oplate za speed day,paliwo na dojazd,paliwo do latania ,spanie ,opony (wersja bardzo oszczedna ),jakies zarcie ,nie liczac kosztow przygotowania moto lub ewentulaniej gleby wyszlo nam :

ponad 200zl za 20minut jezdzenia !!!!!!

 

wychodzi 600zl/h !!!!!!

nie chcialbym przytaczac jakie uslugi :) mozemy dostac za 600zl za godzine ale bedzie to napewno ..... piekna ,gorna polka ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Niesmiertelny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu organizator ma nas w dupie, to jest bardzo proste, jest monopolistą w tym kraju i wychodzi ze, słusznego w większosci przypadków, założenia, że i tak ludzie przyjadą. Nie ma ciepłej wody? Cieszcie się, że jest zimna. Nie ma wody i prysznice zamknięte? Cieszcie się, że jest kibel.. Łatwiej zrobić sobie ładną stronę internetową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby naprawdę szacun, fajne złożenie i zdjęcie jak kolega pisze.

Ja ostatnio ani razu nie uzyłem slajderów na kolanach co oznacza że w głowie mam obniżanie kosztów jazdy (szkoda slajderów) :) albo z du... kierowca jestem.

Tak zastanawiam się jaki jest to zakręt, proszę o podpowiedz jak można.

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ostatni Speed Day nalezy zaliczyć do eksperymentów średnio udanych. Widać nie tylko braki organizacyjne , ale duuuuuuży brak szacunku dla uczestników (opis Rinasa jest tu dość wyczerpujący).

 

Warto również zwrócić uwagę na jakość szkolenia wstępnego na motokartę . Okazuje się, że znajomość flag to nie wszystko. Zupełnym kuriozum było zdarzenie z naszej grupy, gdzie jeden z uczestników po zaliczeniu niegroźnego ślizgu podniósł moto ipostawił w poprzek toru na jego środku i pomaszerował dyskutować z wirażowym.

 

Ponadto złamanie harmonogramu jest potwierdzeniem braku właściwej organizacji. Jeżeli planuje się dwa wyścigi po 20 minut, a nastepnie wszystkich zbija w jedną grupę to jest to mało poważne. Co więcej na 5 minut przed startem sesji ogłasza się wyjazd grupy, której uczestnicy powinni ruszyć za 25 minut później.

 

Wnioski

Niestety nie byłem jeszcze u naszych południowych sąsiadów, ale ostatnie wydarzenia zmotywowały mnie do obrania tamtego kierunku przy najbliższej okazji.

Monopol jest najgorszym z możliwych rozwiązań. Jeżli nie będzie alternatywy dla Poznania nie będzie dużo lepiej.

 

Ufam, że osoby odpowiedzialne za organizację Speed Day'a przyjmą słowa i wnioski płynące z tej dyskusji jako potencjalne kierunki udoskonalenia organizacji imprezy w przyszłości.

Edytowane przez PRUCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już przekazałem link do tematu do jednej z osób zaangażowanych w organizację imprezy. Mam nadzieję że wyciągną wnioski.

 

Ale na pewno warto im na F-B napisać i się skarżyć, w końcu za to płacimy, samo marudzenie nie wystarczy, trzeba mówić jak jest źle do źródła. Oby pomogło.

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amatorzy tacy jak ja nie sa z tego zadowoleni,płacę tyle samo,a latam o 1-2 sesje mniej...
duza częśc znajomych coraz bardziej zraza sie do SD,a raczej do polityki jaka tam sie odbywa i wybiera poprostu imprezy organizowane poza PL



Edytowane przez Kwazi

c6d0fd19126285ff.jpg
tora!tora!tora!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiak szybciej wrzuca foty niż organizator wyniki ...

To idealnie ilustruje różnicę między kapitalizmem (czyli własnością prywatną, gdzie ludziom zależy na tym, żeby ich interes prosperował) i socjalizmem (czyli własnością niczyją, gdzie nikt nie ma świadomości przyczynowo-skutkowej swojej pracy, a kasa i tak będzie).

 

 

duza częśc znajomych coraz bardziej zraza sie do SD

Po podliczeniu wszystkiego z pełną świadomością stwierdzam, że jeżdżenie na torze to w większości koszty administracyjno-logistyczne. Właśnie dlatego podjąłem decyzję o zakończeniu zabawy. Dwa miesiące niejeżdżenia po torze to kasa na motocykl crossowy, w którym sezon trwa 10 miesięcy i w którym 100% zainwestowanej kieszeni idzie na upalanie. Ja kończę sponsorowanie dziadów, w dodatku bez cienia żalu :)

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To idealnie ilustruje różnicę między kapitalizmem (czyli własnością prywatną, gdzie ludziom zależy na tym, żeby ich interes prosperował) i socjalizmem (czyli własnością niczyją, gdzie nikt nie ma świadomości przyczynowo-skutkowej swojej pracy, a kasa i tak będzie).

 

 

Jaki socjalizm? Jaka własność niczyja? Zainteresuj się tematem, a nie opowiadaj "smuty", jak to już ktoś zwrócił uwagę. Masz tam spółkę prywatną, która zarabia na organizacji tej imprezy. Zarabia bo jest monopolistą, a ludzie i tak przyjadą bo marudzą, że zagranica to za daleko i strach.

Weź się Sherman troszkę ogarnij, chyba już każdy przestaje traktować poważnie te teksty.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...