Skocz do zawartości

SPEED DAY 2013


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

krl napisz krótko jak twoje postępy, co tam kręciłeś tym sprzętem w poniedziałek? Jeśli możesz oczywiście.:) Gratulacje dla wszystkich a zwłaszcza dla Macieja bo widzę że on zrobił największe postępy (z tego co pamiętam w 2012 kręcił się w granicach 1,48). Royal a Ty to chyba prawie zawodowiec co ;) Dużo w przeszłości startowałeś w MP ? A co z NIESMIERTELNYM też jestem ciekawy bo nic nie pisze a wiedzę i doświadczenie ma widać duże (z tych wcześniejszych postów to wynika).

Songoku powiem tak moim zdaniem to rewelacja jak na pierwszy raz- gratulacje.

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem ustawić zawias w zeszłym sezonie mój dziadek był kompletną serią teraz całe zawieszenie zostało dopasowane dokładnie do wagi motocykla i kierownika oraz wstępnie ustawione przez firmę ANDREANI.

Musiałem poświęcić trochę czasu na ustawienie zawieszenia tak by znaleźć setup wyjściowy i zostało to podczas ostatniego SD zrobione. Jestem bardzo zadowolony motocykl po modyfikacjach zimowych i utracie sporej nadwagi znacznie lepiej się prowadzi, trakcja poprawiła się znacznie. Mój pierwszy wyjazd po modyfikacji zakończył się poprawą czasu w stosunku do zeszłego sezonu o sekundę – jak na pierwszy wyjazd w Poznaniu w tym sezonie jestem zachwycony. Czas 1.41 z hakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matmax z tym zawodowstwem to jednak pojechałeś. Mam za sobą 2 sezony upalania na torze z czego w zeszłym sezonie ukończyłem 2 wyścigi.

Ten speed day zaostrzył mój apetyt. Jak wreszcie oddam zawias komuś kompetentnemu (bo sam robiłem i jest tragedia- pierwszy raz w życiu zużyłem wcześniej przednia opone od tyłu) to są realne szanse urwać jeszcze w tym sezonie trochę sec. Tylko byle było $$$ na opony. Na razie dojeżdżam zeszłoroczne używki. Biorąc pod uwagę te trudności tym bardziej cieszy uzyskany czas. A przez cały SD bałem się nawet zerknąć na czasy i w ogóle zastanawiałem się czy jest sens wyjeżdzać na tor.

Co do extremalnych przygód to po za notorycznie wibrującym przodem przeżyłem " save of the year " ratując się łokciem , barkiem i co tam jeszcze było po tym jak puścił przód na niepojętym. Całe szczęście utrzymałem odwiniętą manete i motocykl cudem odzyskał trakcje. Z drugiego dnia przejechałem 3 sesje po czym Suzi stwierdziła ze ma juz dość sygnalizując to urwanym stelażem pod siedziskiem.

P.S. Jak tam Panowie zakwasy? Przyznawać się. Jak kuleje na prawą noge i czuję każdy mięsień w przedramieniu po tej samej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Royal, nawet z boku widać, że zapietalasz "pro", bo Miśka foty robiła (powrzucam i Ci podeślę jak tylko się ogarnę) i od razu mówiła, że "Alladyn to zapier...ala" :)

 

Także się nie wyprzesz ;)

 

Ja już częściowo sprzęt ogarnąłem, nie jest źle: tylna felga do wyrzucenia, 2 stelaże do pospawania, kilka pierdołek typu pałka seta i powinno być ok. Zważywszy na prędkość mogło być dużo gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesmiertelny Byl ,byl :) ale z uwagi na doswiadczenia z poprzednich sezonow temat z kolega wzialismy na spokojnie :) dluga zima ,nowe maszyny spowodowaly ze raczej badalismy sprzet i czas nie byl istotny ;)

BMW w porownaniu do mojej poprzedniej zx10r z 07r. to jednak inna bajka :) SILA POTĘZNA ,MOC OKRUTNA :) ale do ogarniecia :) pojezdzimy ,zobaczymy .

 

W poprzednich sezonach zdarzylo sie ze konczylem jak JACEK na dechach na samym koncu zabawy :) zarło ,zarło i zdechlo bo jednak czlowiek juz troche zmeczony i za mocno nakrecony szybkimi postepami i to konczylo sie niepotrzebnymi stratami .

Tak z doswiadczenia :),to takie proby podczepienia sie pod naprawde szybkiego zawodnika w wiekszosci przypadkow sie tak koncza :)

 

Jedna uwaga dla chlopakow ktorzy beda uzywac PIrelli Diablo Superbike PRO ,jak ktos napisal ze mozna je uzywac bez kocow to nie sluchajcie ,ja zalozylem koce ale chwile stracilem z uwagi na badanie glosnosci (109db) i zakladanie db killera a w miedzy czasie oponki sie troche wychlodzily i zanim sie rozgrzaly to tak sie slizgalem na wyjsciach ze chyba bym wygral jakies zawody w drifcie .

Dobrze nagrzane sprawuja sie bardzo przyzwoicie ,ale wydaje mi sie ze d211 gp racer sa dla szybciejszych ludzi lepsze.

 

Milo bylo Was chlopaki poznac i do zobaczenia nastepnym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak analizuję teraz wyniki teamu Kato.

Maciej w splicie A4 zrobił fajne wyniki początek 1,45 potem stabilne 1,44 (w sumie 9 laps) powiem tak wydaje mi się że to jego najlepsza sesja (Wtorkowa) powtarzalność- nie lukrując- Lorenzo. Szacun- respekt(chłopak mnie zadziwił po przerwie zimowej). Ciekawe jak to się ma do wyników w klasie rooki 600 z lat poprzednich- myślę że pierwsza 10-ka może 6-ka (nie analizowałem wyników) ogólnie szacun i powód do myślenia dla czego w tedy było najlepiej (setup, opony itp- fajne dane do analizy przez samego zawodnika). Ogólnie chodzi mi o dobre, stabilne tempo wyścigowe.

Widzę że Jacek za dużo nie śmigał starał się ustawić chyba jak najlepiej moto, Rinas chciał wykorzystać maksymalny czas do jazdy. Tak to czytam ja indywidualnie z danych czasowych.

Ogólnie fajnie i zazdroszczę.

Mam jeszcze pytanie, gdzie wyniki z A1,2 ? bo ja pobrałem od A3 i czy Surowiec to ten pan o którym myślę ? Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatMax, dzięki. Jednak mówiąc baaaardzo delikatnie - przesadzasz :bigrazz: . To jest powolny, systematyczny progres (z dala od podwyższonego ryzyka), co mnie cieszy i motywuje do trenowania, ale szału tutaj nie ma. To jest póki co takie odpychanie się, w sam raz na pierwsze jazdy w sezonie :) .

 

Żeby coś powalczyć w 600-tkach to wypada jeszcze zgubić ze 2 - 3 s. Ale jak wiadomo, niezłe tempo to tylko jeden z wielu składowych sukcesu.

 

Na 2 pierwszch sesjach dnia nie ma pomiaru czasów.

 

P. Surowiec -> Pejser.

 

Pozdro

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...