Skocz do zawartości

SPEED DAY 2013


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miśka

Ale przecież to żaden "wyścig"

Jeszcze się żaden po prostu nie odbył w ramach spid-deja.
Organizator dąży do organizowania "wyścigu" w ramach treningów speed-day, dlatego musi mieć podkładkę w postaci badań lekarskich zawodników.
To akurat nie jest ich wymysł czy brak dobrej woli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherman kuwa gdzie takie rygorystyczne podejście jest oprócz PL. Wyscig na treningach.... kuwa jakie badania.... kuwa jakie opłaty za licencje czy coś tam, co to kuwa jest oni promują w PL ten sport ? :angry:

 

Sikor ja jadę na bank 10. Będę miał zniszkę jak sie do Ciebie podłączę ?

 

Mam pytanie czy jak będę 10.06 i będę chciał zostać na 11.06 ale nie bedę startował w tym dniu (11.06 brak kasy) to mogę zostać żeby Was wspierać ? nie wypier... mnie 11.06 ? :) k*rw... to Polska wszystkiego można się spodziewać. :biggrin: Piszę tak dla tego żeby z Wami flaszkę wypić i zjeść grila wieczorem z 10.06 na 11.06. :) Tylko nie piszcie czegoś ty się najadł. ;) Mam takie pragnienie żeby spędzić trochę czasu z ekipą forumową. Ogólnie jak jest taka możliwośc to dajcie znać, 0,7 ja stawiam chyba że sami są bezalkocholowi, to dajcie znać kupię sobie 0,5- starczy. :biggrin: Pozdrawiam.

Jak będzie piórko to będę się czuł bezpieczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśka

Jeszcze się żaden po prostu nie odbył w ramach spid-deja.

Organizator dąży do organizowania "wyścigu" w ramach treningów speed-day, dlatego musi mieć podkładkę w postaci badań lekarskich zawodników.

To akurat nie jest ich wymysł czy brak dobrej woli...

Sherman, ale przecież na Pannonii czy Słowacji "wyścigi" są w ramach treningów. I nikt nie wymaga żadnych badań ani licencji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he czyli wszystko odbylo sie zgodnie z naszymi przewidywaniami ;)

bo kto bedzie ekstra robil jakies badania czy dodatkowo wywalal kase na badania i jakies licencje zeby dla zabawy troche sie poscigac ?!

gdzie tu sens gdzie logika?! ,przeciez to bylo tak pewne jak to ... ze kiedys kazdy sie wpier.... na torze :)

Pomysl moze i dobry ale jesli te badania i licencje to nie wymysl samych organizatorow tylko przepisy jak napisal Jacek to moze poprostu nazwac to bieg kontrolny a nie jakis tam PUCHAR ZLOTYCH GACI i problem zalatwiony ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Ja będę w niedzielę. Piórko, Krl (jego nie znam ale jego Ducata wszędzie rozpoznam :) ), Macieja, Marka, Jacka, znam. O 20 odpalamy grila i zapoznajemy się przy kieliszku białego szaleństwa, no max dwóch (tak jak obiecałem ja 0,5 bedę miał). Nie wiem jak Yuby czy jest szansa żeby był ?

Wiadomo, różnie to jest na forum, każdy ma inny charakter i inne zdanie w róznych tematach :) ;) ale musimy się szanować bo łaczy nas wspólna pasja, mam nadzieje że się dogadamy i wspólnie spędzimy trochę czasu ( przynajmniej w niedziele bo wiadomo w poniedziałek to nie będzie za dużo czasu).

Pamiętajcie o kiełbaskach.

Pozdrawiam.

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pokazywali, że w poniedziałek będzie padało non stop a była piękna pogoda - teraz pokazują burze i możliwość opadów 20% - nie przejmowałbym się tymi bzdurami. Gdyby kierować się tym co mówi pogodynka trzeba by targnąć się na życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...