Skocz do zawartości

Ssie lewe powietrze ? Harlay Davidson 93r V2 zaw. hydr.1gaźnik


Rekomendowane odpowiedzi

VOES i pompka przyspieszacza czyli ten "wtrysk" nie mają tu wiele znaczenia. Silni chodzi normalnie bez jednego i drugiego. A nawet jeździ prawie normalnie. Testowane osobiście.

 

Spróbuj skręcić obroty nisko, poniżej 1k RPM, zobacz jak wtedy się zachowuje. Normalnie jak ciągnie lewe to zaczną się cuda dziać na tak niskich RPM.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wyciągnie ssanie to trochę lepiej minimalnie lepiej wchodzi do połowy obrotów na tyle, że można motocyklem ruszyć. Nie można więcej odkręcić manetki gazu niż 1/4 bo od razu gaśnie. Gaźnik oglądałem dokładnie membrana nie popękana. Przepustnica chodzi poprawnie góra dół. Nie wiem co jest. Kol .edzy pomocy motor piękny muszę go na sezon zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wydechy sa fabryczne z napisem HD. Filtr taki jak KN do nasączania. Panowie. Powtarzam on jedzie tylko jak się zaciągnie ssanie tylko trochę. Bez ssana jak tylko doda się hazu więcej niż 1/4 odrazu gaśnie. BUUUUU i gaśnie. Kranik działa. Zresztą był podłączony na przenośnym zbiorniku paliwa i to samo.

Gaźnik!!! Gaznik to jedna z prostrzych konstrukcji. Kasyczny. Pływak do regulacji poziomu paliwa. Zaworek ( nie uszkodzony ) zamyka dopływ paliwa w górze idealnie. Śr. reg składu mieszanki na 2,5 obrotu. ( pływak plastikowy nie dziurawy ) membrana cała zero uszkodzeń nic nie sparciała, uszczelki stan dobry, gaxnik nie ma wycieków. Pali na dotyk, pięknie trzyma wolne obroty, jak tylko doda się gazu gaśnie. Nie ma strzałów w wydech, w gaźnik. Świece koloru brązowego i lekko czarnego bez nagarów , suche . Załozone nowe NGK dcpr7e stare wsadziłem na chwilę i to samo było ( 6R12). P O M O C Y :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaźnik to nie tylko pływak i śruba regulacji składu mieszanki.To jeszcze kilka dysz i kanałów,które trzeba sprawdzić.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo miec jakis gaznik na podmianke,wtedy faktycznie wiedzialbys,czy

w nim tkwi problem

mialem kiedys problem ze swoim,zaraz po jego zakupie,byl zdlawiony do 25 KW,ktos w nim grzebal,przez to

nie chcial jezdzic,minelo troche czasu zanim to rozgryzlem,wiazalo to sie rowniez z zakupem

drugiego gaznika oraz modulu i regulacji na nowo

mam zapasowy gaznik,moglbym uzyczyc,ale Pruszkow troche daleko ode mnie :sad:

Edytowane przez BLACKY4

TYPE O NEGATIVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie wierzyc, ale jesli w zeszlym sezonie chodzil a jedyna podmiana byl filtr powietrza to cos jest

skopsane z doplywem paliwa w gazniku, jako ze zadnego przecieku powietrza nie mozesz znalezc.

Sprawdz jeszcze raz dysze glowna / rozpylacz z iglica, czy wszystkie otworki rozpylacza sa drozne.

Przez wlaczenie ssania otwierasz dodatkowy doplyw paliwa i silnik zaczyna dzialac.

W ten sam sposob dziala przytkanie filtra powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na próbę podnieś iglicę żeby wykluczyć kolejny element. Chyba że masz nieregulowaną, stałą to napisz jakie oznaczenie ma. Harry jest wrażliwy na zmiany z filtrem i ubogą mieszankę. Za to na bogatą cieszy się, potrafi przepalić każdą ilość.

 

Tak wydechy sa fabryczne z napisem HD. Filtr taki jak KN do nasączania.

 

Nie każdy filtr wyglądający jak KN jest do nasączania. I żadnego z nich, włącznie z KN nie można traktować sprężonym powietzem.

 

Wcześniej pisałem o nasączeniu, sorki, przeczytałem że KN jest a teraz widzę że "taki jak KN" czyli jaki?

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...