Skocz do zawartości

Jak najtańsze, niezawodne auto na lpg


Gość komandosek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bo to tylko auta do stania w korkach a nie do jazdy

mnie omega 3.2 spala 11gazu w trasie, po autostradzie na tempomacie 160km/h 13L i gdzie tu sens małej pojemności ? gdzie tu sens dyszla skoro lpg wychodzi taniej we wszystkim ?

a dynamika dawno poszła się j*b@c, pizzaboy w tico by mnie 5x objechał oszczędzając ~2min jadąc przez całą Łódź :D

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mnie omega 3.2 spala 11gazu w trasie

 

to przejechanie 100km kosztuje cie 2.5 zł drożej niż mnie żelazkiem i ja muszę się z nogą pilnować ( do 100km/h nie więcej i łagodne przyśpieszanie ) :D :D

było po kupnie zapodać odrazu nową zdrową instalkę , teraz latem paliłbym na gazie i za 15 zł robił 100km a tak marznę po nocach na kiblu :D

 

 

Mała pojemność ma sens w mieście

 

 

co nie zmienia faktu że te wszystkie 1.0 czy 1.2 benzyna latane 100% po mieście zimą też nie spali 5/100 , tylko raczej koło 7........

z drugiej strony ax 1.4D wolnossący w mieście zimą też pali 6.5-7 ropy, ale to stara konstrukcja , choć nie wydaje mi się żeby jakikolwiek diesel zimą w mieście palił 5/100.....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najmniejsze spalanie jakie udało mi się ustalić z opinii klientów ma 1.4hdi(schodzi nawet niżej 5). Na drugim miejscu jest 1.5dci z spalaniem 5.5 w mieście. Nawet nie wiedziałem że jeszcze gdzieś trafił się taki smaczek motoryzacji jak AX ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nawet nie wiedziałem że jeszcze gdzieś trafił się taki smaczek motoryzacji jak AX ....

 

a co jest w nim smaczkowatego ?? rzęch do 2 tys jak kadety czy żelazko tico , a że żabojad to pewnie i mechanicy się na jego widok modlą i obiecują bogu że nigdy więcej dziwek i lepiej niech potop ześle jak chce ich ukarać bo na tak ciężkie męczarnie jak francuz nie zasłużyli...

 

o takiego mi chodzi

http://olx.pl/oferta/1995-citroen-ax-3d-1-5-diesel-4-5l-100km-CID5-ID5GWk9.html#fab0fc118a

żebyśmy się zrozumieli , i brzydki jest że kadet w hatchbacku to przy tym jak mustang shelby przy zastawie.....mnie to kiedyś kumple wciskali jak pierwszych zwłok po zdobyciu lejc szukałem , budżet 2 najniższe i to się mieściło , ale ja cięty na diesla jestem więc wziąłem żelazko , dałem 4 liter że nie zapodałem bidazaworu no ale już trudno .....

 

co jest w nim zajebistego :D ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wyzwanie? Według mnie ładne, ciekawe, małe autko.

Sam szukałem AXa ale nie było nic blisko. I teraz z matizem i jego dziwacznymi patentami użerać się muszę. Jedyne co w AX jest pase to drążki skrętne, poza tym wszystko normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można nic nie robić ale jak przyjdzie ta chwila że się zacznie wszystko w jednym czasie sypać to tylko za kieszeń się trzymać albo zezłommować

nie wiem, wystawił golfa na allegro za 1800, a sprzedał za 2500. Ludzie się bili o ten samochód. Miał momentalnie pełno telefonów, ludzie z podlasia chcieli przyjeżdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daihatsu Cuore, rocznik 2003-2006

miał ktoś z tym do czynienia ?

bardzo gnije ?

ma to być auto "rezerwowe", miesięcznie max 200km

 

odpowiedzi "kup se Tico" proszę zachować dla siebie, miałem okazję prostować to "auto" jak mi się stoczyło z podjazdu prosto w słup.....

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

miałem okazję prostować to "auto" jak mi się stoczyło z podjazdu prosto w słup.....

 

ja swoim walnąłem zimą w drzewo , bo cofałem na czuja z zamarznięta szybą tył i lusterkami , i pękł zderzak nic pozatym więc u ciebie z podjazdu chyba miało 80km/h :D

 

japońce też gniją jak oszalałe , miałem 2 swifty jak u mechanika robiłem że nie było gdzie podłożyć lewarek , nawet pod mocowania wahacza było strach , daihatsu nie jest lepsze , kumpel miał charade i to samo , podłogi nie ma , progów nie ma , tylko że to tico części były 2x tańsze........

 

nie lepiej starą oklepaną astrę ?? niemiec i części tańsze choćby....

 

 

Miał momentalnie pełno telefonów, ludzie z podlasia chcieli przyjeżdzać.

 

ciekawe :D 300km jechać po popularne auto za 2500 zł , aż nie chce mi się wierzyć że ludzie są tak głupi -to jakbym ja po tico za 1500 jechał do koszalina :laugh:

 

ja rozumiem jakby golfów 3 było 15 w Polsce ale jest ich tysiące....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to ewidentnie kłamiesz -ten samochód nie ma progów i podłużnic :D no ale twoja sprawa 200m to tyle co nic nie szkoda ci kasy na tak młode auto ?? stara astra i tyle, albo kadet części tanie , poziom bezpieczeństwa wyższy niż w tico , dobry silnik , trochę lepsza blacha...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...