Skocz do zawartości

Jak najtańsze, niezawodne auto na lpg


Gość komandosek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żona takim jeździła, 1.2 zagazowany. Spoko auto tylko rdza go brała. Krótki, szeroki i dużo miejsca w środku. z tyłu 2 miejsca.

Z tą rdzą to podobno różnie bywa, jedne bierze inne w ogóle. Ten jest zdrowiutki i wszystko chodzi jak trzeba (jak już był w serwisie, to zawsze w autoryzowanym i miał kompleksowe przeglądy).

 

czy w 15letnim twingo instalacja LPG zdąży się zamortyzować? Musiał byś sporo jeździć

Z różnych źródeł wynika, że instalacja II-gen zwraca się po około 15.000 km. Zobaczymy, prześmigam nim pierwsze parę miesięcy i się zastanowię czy ładować podtlenek czy nie, zobaczę jak będzie palił przy moim stylu jazdy itp. W sumie to planuję nim jeździć tylko zimą, ale wiadomo jak to jest - jak już będzie to pewnie i latem nie raz się pojedzie, zwłaszcza, że ma klimę. W normalny miesiąc zimowy będę robił około 1500 km, więc wychodzi około 2 lat na zwrot LPG.

 

Myślę że na sam zakup się zdecyduję... zwłaszcza, że cena mocno promocyjna :cool: , resztę się zobaczy.

Edytowane przez zalmen3

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rudym to jest tak że bierze głównie te bite, a że takich jest 95% to opinia idzie dalej.



Smieszne ale prawdziwe , jezdze golfem 3 tdi 1,9 bezawaryjny. Spalanie 6 l. Polecam ,a tez zwolennikiem vw nie jestem.

 

 

Ale my tu mówimy o benzynie.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo styczności z twingo nie miałem, ale to które robiłem to w sumie nie głupi dupowóz. Małe, ale miejsca dla dwóch osób dość, wszystko bardzo proste - a więc niezawodne i super proste w naprawie. Tylko auto poszło w końcu na złom, bo gniło po prostu wszystko i nawet nie było do czego spawać, a to za tani wóz żeby bawić się w jakieś duże naprawy blacharskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...